• Informacje na temat:

  kinga rusin wpadki

Artykuły na temat: kinga rusin wpadki
 • Kinga Rusin tłumaczy się z wpadki

  ...15 sierpnia w Nicei zmarł Sławomir Mrożek. Kinga Rusin (42 l.), która rok temu przeprowadziła z nim wywiad, na Facebooku zamieściła okolicznościową notkę i... zaliczyła wpadkę.

 • Kinga Rusin: Uwielbiam wpadki

  Kinga Rusin wyznaje, że prowadzenie programu na żywo już dawno przestało ją stresować. Mimo wszystko prezenterka bardzo lubi niespodzianki, których nie brakuje w "Dzień Dobry TVN".

 • "Agent Gwiazdy 3": Wpadka Kingi Rusin? Wygadała się, kto dojdzie do finału programu?!

  Kinga Rusin (46 l.) opowiedziała nam o nowej edycji programu "Agent Gwiazdy". Przy okazji niechcący wyjawiła też, kogo najprawdopodobniej zobaczymy w finale!

 • Kinga Rusin: Wpadki? Ludzka rzecz

  - Jeżeli się pomylimy, to po prostu musimy się do tego przyznać i tyle. Wpadki są ludzką rzeczą. Dzięki temu program nabiera kolorów - przyznaje Kinga Rusin, jedna z prowadzących 'Dzień Dobry TVN".

 • Wpadka Kingi Rusin! Nie zna ortografii?

  Kinga Rusin (42 l.) pokazała, że ma dość swobodne podejście do zasad ortografii obowiązujących w języku polskim...

 • Nikt nie jest doskonały

  Kinga Rusin opowiada o swojej telewizyjnej "wpadce" i wielkiej miłości do tańca.

 • Kinga Rusin i Piotr Kraśko nie zdołali wygrać miliona złotych w "Milionerach", za co winę w dużej mierze ponosi "przyjaciel" Bartek Węglarczyk. Dziennikarz postanowił wydać oświadczenie w tej sprawie!

 • Oscarowe kreacje

  W niedzielę, 27 lutego, oczy świata mody zwrócone były na czerwony dywan przed Kodak Theatre. Podczas oscarowej gali poznaliśmy efekty współpracy gwiazd, stylistów i projektantów mody. Które z kreacji przejdą do historii mody?

 • Kinga Rusin wróci do TVP?! Jej komentarz zaskakuje!

  Kinga Rusin (45 l.) już od lat związana jest ze stacją TVN. Tym bardziej nieprawdopodobnie zabrzmiały doniesienia, jakoby wkrótce miała przenieść się do TVP! Co ciekawe, dziennikarka potwierdza, że byłaby skłonna rozważyć propozycję od Telewizji Publicznej.

 • Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin walczą o fuchę w TVN!

  Kinga. Teraz konflikt odżył na nowo, gdyż panie walczą aktualnie o fuchę w nowej edycji "Top Model". Chodzi o poprowadzenie wielkiego finału show. Rusin współprowadziła go rok temu. Przy okazji jej(...)Ukochana Majdana do niedawna była najjaśniejszą gwiazdą TVN! Ten tytuł kilka lat temu odebrała byłej ulubienicy Miszczaka, czyli Kindze Rusin (44 l.), która po wygranej w "Tańcu z gwiazdami" trafiła...

Wideo na temat: kinga rusin wpadki
 • Król Lew 3D

  Simba jest bardzo ciekawym świata lwiątkiem a zarazem następcą Mufasy, władcy Lwiej Ziemi. Królem pragnie jednak za wszelką cenę zostać Skaza, brat Mufasy. Nienawiść do bratanka popycha go do uknucia podłej intrygi. W jej wyniku Mufasa ginie, a Simba w poczuciu winy opuszcza Lwią Ziemię. Wycieńczonego lwa odnajduje dwójka wesołych przyjaciół - surykatka Timon i guziec Pumba. Przekazują młodemu lwu swą wielką życiową mądrość: hakuna matata - czyli "nie martw się". Simba wiedzie z Timonem i...

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...