• Informacje na temat:

  kinga w usa

Artykuły na temat: kinga w usa
 • Kinga Rusin w USA przeżyła nie tylko szczęśliwe, ale i dramatyczne chwile. Co się wydarzyło?

  Kinga Rusin (48 l.) zabrała ukochanego w podróż do USA. Przeszłość odżyła. Ten kraj kojarzy się jej z byłym mężem. W Stanach przeżyła wiele chwil, nie zawsze szczęśliwych. Po latach ujawniła, co się działo za zamkniętymi drzwiami domu jej i Tomasza Lisa. Okazuje się, że dziennikarka zmagała się z depresją poporodową.

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • Kinga Korta wyjawiła, ile zapłaciła za poród w USA! Kwota zwala z nóg!

  Kinga Korta (50 l.) niedawno została pierwszy raz mamą. Celebrytka bardzo przeżywała swoją długo wyczekiwaną ciążę i chwaliła się nią każdego dnia. Teraz, gdy jej synek jest już na świecie, wyjawiła ile musiała zapłacić za poród w amerykańskim szpitalu.

 • "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  Brały udział w marszach i bojkotach, były bite, represjonowane i ponosiły ofiarę za ideę równości. Coretta Scott King, Amelia Boynton, Annie Lee Cooper, Diane Nash, Richie Jackson - matki i żony wielkich przywódców ruchu, który pół wieku temu na zawsze odmienił oblicze USA. Ich pamięć utrwala "Selma" - jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku.

 • Kinga Rusin szczerze o biedzie!

  Kinga Rusin (45 l.) opowiedziała o czasie spędzonym w Stanach Zjednoczonych, kiedy ją i jej ówczesnego męża nie stać było na zbyt wiele.

 • "Paddington" : Pod futrem

  "Paddington" Paula Kinga to wzór idealnego prezentu: będącego świetnym produktem, opartym na najlepszych wzorcach i wykonanym z precyzją, a przy tym pełnego ciepła, podarowanego od serca albo chociażby z sercem.

 • Kinga Rusin na długo zapamięta tę lekcję! Bloger pokazał, jak łatwo było wykraść jej wrażliwe dane!

  Kinga Rusin (48 l.) została zhackowana przez pewnego blogera. Mężczyzna przestrzega ludzi, by bardzo rozważnie dzielili się informacjami w sieci. Dziennikarka o tym zapomniała...

 • "Selma": Odmienił oblicze Ameryki

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - John Legend, feat. Common "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. Oscarowa "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Kinga Rusin kibicuje nowemu związkowi córki. To niezła partia!

  Kinga Rusin (45 l.) nieco się martwiła. Wszystko wskazywało na to, że córka, która świetnie czuje się w USA, po studiach nie wróci do Polski. Teraz pojawiła się nadzieja.

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

Zdjęcia na temat: kinga w usa
 • Kinga Rusin i Tomasz Lis
Wideo na temat: kinga w usa
 • "M jak miłość": Odcinek 1324.

  Artur kolejny raz ściera się z Marcinem. W końcu okłamuje rywala, mówiąc że Iza zaszła z nim w ciążę, ale poroniła i po utracie dziecka wyjechała do USA. Marzenka szykuje się do wesela i dostrzega(...) został sparaliżowany. Tymczasem Kinga czuje, że Piotrek jest w kancelarii niedoceniany i namawia męża, by zaczął walczyć o posadę wspólnika. A później zaprasza na Deszczową Magdę oraz Andrzeja.

Dyskusje na temat: kinga w usa
 • Re: "Na dobre i na złe": Pocałunek... ostatniej szansy?

  Musze przyznać, ze Filip Bobek im starszy tym przystojniejszy. Ma to cos....

 • Re: "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  pieniądze. Michał w USA, milioner? Bo co? Paweł w knajpie zarabia ile? Nie ma tematu prawdziwej emigracji, za pracą, rozdzielania rodzin, mimo, że się kochają, bo nie ma z czego żyć. Tu wszyscy mają mnóstwo pieniędzy a Kinga i Magda bardzo drogie buty na ogromnie wysokich obcasach na przydomowym ogrodzie. Ani realiów, ani gustu, ani logiki. Tyle ludzi z gubili bez słowa, a wprowadzą niezliczoną

 • Re: Zrobi karierę w USA?

  Właśnie!!. Brak jej słów w YCD. Kinga była najlepsza. Te jej tulenie do uczestników...masakra..cóż jak brak jej słów...

 • Re: "M jak miłość": Kinga chce rozwodu!

  Jeju...Zero starych Mostowiaków, same wątki jakiegoś Marcina, jego brata i brata kolegi z pracy...do tego nudny że szok wątek małej Basi i jej matki, których nachodzi jak zwykle wyrodny biologiczny ojciec knujący intrygę...Córki Marka Natalki dawno nie ma, Uli już też nie...Do tego Gośka która tak sie zakochała po raz enty tym razem w byłym mężu, że z rozpaczy odesłała swe malutkie dziecko z USA

 • Re: "M jak miłość": Kinga chce rozwodu!

  Jaki scenariusz! Gośka tak kochała Michała, ze odesłała własne dziecko z rozpaczy...Jakoś nie rozpaczała jak się z nim wcześniej rozwodziła...Po tylu związkach dorosła kobieta poświęca własne malutkie dziecko, dla odgrzewanego kotleta, jakim jest Michał...teraz dzieciaka śledzi mafia (sekta)...do tego ta opiekunka małego z USA...po cholerę ten wątek, w dodatku beznadziejny...Bo już wątku Marii

 • Re: - Artur stanie przed trudnym wyborem: co...

  . W tym samym czasie Kinga z Piotrkiem są już koło Księżyca. W pewnej chwili Kindze przypomina się, że zostawiła rolkę papieru toaletowego na werandzie i ktoś może ją ukraść. Każe natychmiast zawracać(...) jest wściekły gdy zauważa ile wody zmarnowała żona. W USA Małgosia wstaje z grobu i postanawia dostać się do Warszawy. Po drodze spotyka Michała, który został wyrzucony z zaświatów z powodu niepłacenia