• Informacje na temat:

  kings feat

Artykuły na temat: kings feat
 • "Druga szansa": Muzyka z serialu już na płycie

  Grace          7. Bovska - Nie ogarniam 8. Ksawery Kryński - Melancholy             9. Justyna Iwaniuk feat. Ksawery Kryński  - Vanishing Kings         10. Justyna Iwaniuk - Amazing Grace  (piano(...) Kryńskiego (Maciej Musiałowski) i Justyny Iwaniuk  (Magdalena Berus). Ich serialowym losom towarzyszy wątek muzyczny. Na płycie znajdą się następujące utwory: 1. Bovska - Kaktus 2. Kayah feat. Justyna...

 • Whitesnake: Smak polskiej miłości

  Świetny show Whitesnake, znakomita forma weteranów z TSA i rozczarowanie w postaci Alcatrazz feat. Graham Bonnet - to skrótowe podsumowanie Hard Rock Heroes Festival w katowickim Spodku (28 listopada).

 • "YCD": Coraz większe emocje!

  Do tej pory w "You Can Dance - Po prostu tańcz" nie było tak wyrównanej walki. W ćwierćfinałowym odcinku szóstej edycji tanecznego show jurorzy nie mieli łatwego zdania, ale jeszcze trudniej było zadecydować widzom. Ostatecznie z programem musieli pożegnać się Kuba i Alisa.

 • Bydgoszcz: Edyta Górniak i inni

  Znamy już gwiazdy, które wystąpią na Bydgoszcz Hit Festiwalu. Na scenie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Ewa Farna, Katerine, Alexandra Burke, Sophie Ellis Bextor oraz grupa Feel.

 • MTV EMA 2010: Lady GaGa kontra Katy Perry

  Ogłoszono nominacje do MTV Europe Music Awards 2010. 17. wręczenie nagród muzycznych MTV odbędzie się 7 listopada w Caja Magica w Madrycie.

 • MTV EMA 2010: Poznaj szczegóły gali w Madrycie!

  Dziś (7 listopada) późnym wieczorem poznamy laureatów MTV Europe Music Awards 2010. O tytuł najlepszego europejskiego wykonawcy w Madrycie walczy m.in. Afromental.

 • Nominacje do Grammy

  Brytyjscy wykonawcy zdominowali listę nominacji do najbliższych nagród Grammy - znaleźli się na niej m.in. Coldplay (siedem nominacji), Radio head (pięć nominacji), Leona Lewis (trzy nominacje), Duffy (trzy nominacje) i Adele (cztery nominacje). Jednak najwięcej nagród ma szansę zagarnąć Amerykanin Lil Wayne - aż osiem.

 • MTV EMA 2013: Bednarek bez nagrody (wyniki)

  Nie udało się Kamilowi Bednarkowi i jego ekipie zdobyć nagrody MTV EMA dla najlepszego wykonawcy na świecie. A kto triumfował na niedzielnej (10 listopada) gali w Amsterdamie?

 • Audioriver w Płocku: Zagra Röyksopp

  Röyksopp, jeden z najsłynniejszych elektronicznych projektów na świecie, wystąpi w tym roku w Płocku. Oprócz koncertu Norwegów, festiwal Audioriver ogłosił także występy trio dOP w wersji Les Fils Du Calvaire, Cutline, Wilkinsona, Tommy Four Seven, Coma live i Alexa Picone.

 • Kora do uczestnika: "Jesteś głuptakiem"

  Niewiedza sprawiła, że szansę na dogrywkę stracił jeden z uczestników "Must Be The Music". Poszło o utwór Marka Jackowskiego, z którym Kora współtworzyła Maanam.

Wideo na temat: kings feat
 • Exodus: Bogowie i królowie

  Opowieść o życiu Mojżesza, który uwolnił Izraelitów z niewoli egipskiej i poprowadził do Ziemi Obiecanej.

 • Exodus: Bogowie i królowie

  Opowieść o życiu Mojżesza, który uwolnił Izraelitów z niewoli egipskiej i poprowadził do Ziemi Obiecanej.

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.