• Informacje na temat:

  kino akcji

Artykuły na temat: kino akcji
 • Maraton "Fargo" w Ale kino+

  ...film telewizyjny”. Już w najbliższy piątek i sobotę (9 i 10 stycznia) Ale kino+ zaprasza na maraton z serialem!

 • "Czarny węgiel, kruchy lód" : Chińskie kino noir

  Złoty Niedźwiedź w Berlinie rok temu dla filmu Yi'nan Diao zaskoczył. To perfekcyjnie sfotografowany kryminał, precyzyjnie, na chłodno rozpisany na kolejne sceny, które coraz bardziej wprawiają oglądającego w konfuzję.

 • "Zaginiony": Nowy serial w Ale kino+

  Ale kino+ zaprasza na brytyjski, ośmioodcinkowy thriller kryminalny „Zaginiony” ("The Missing"). Polska premiera telewizyjna już w środę 4 lutego, o 20:10.

 • Hinduska produkcja "Kick" w polskich kinach

  Realizowany w kwietniu w Warszawie indyjski megahit "Kick" od 7 listopada można oglądać w czterech miastach w Polsce: w Warszawie (w kinach Muranów i Kinoteka), Lublinie (Kino Bajka), Łodzi (Kino Charlie) i Krakowie (Kino Kijów).

 • "Fargo" i "Masters of Sex" jesienią w Ale kino+

  Już jesienią na antenie Ale kino+ będziemy mogli zobaczyć nagrodzone statuetkami Emmy seriale "Fargo" i "Masters of Sex".

 • Liam Neeson: Superheros kina akcji

  "Nocy pościg" to kino sensacyjne według sprawdzonej receptury: zmęczony życiem gangster pragnie zapomnienia, lecz los zmusza go do działania. Czy ocali syna przed śmiercią z ręki mafijnego bossa? W roli głównej występuje Liam Neeson. Polscy widzowie zobaczą film już w najbliższy piątek, 17 kwietnia.

 • 2. sezon "House of Cards" w ale kino+

  Stacja ale kino+ wyemituje 2. sezon kultowego serialu "House of Cards" z Kevinem Spacey i RobinWright w rolach głównych. Poznaj szczegóły!

 • "Polowanie na prezydenta": Katastrofa prezydenckiego samolotu

  26 czerwca na polskie ekrany wejdzie "Polowanie na prezydenta" - wybuchowe kino akcji spod znaku "Szklanej pułapki" - a w nim czysta adrenalina, humor i Samuel L. Jackson jako prezydent USA!

 • „Detektyw Murdoch” znowu w akcji

  W grudniu kanał ale kino+ już po raz szósty zaprasza na przygody Williama Murdocha - genialnego detektywa z Toronto początku XX wieku. W najnowszym sezonie bohater poprowadzi m.in. śledztwo wśród naturystów, rozwiąże zagadkę upiora z Parku Królowej, spotka się także z... młodym Winstonem Churchillem.

 • PKO Off Camera 2015: Kino, które "wytycza drogę"

  Dziewięć niezależnych filmów fabularnych z całego świata zostanie pokazanych w konkursie głównym "Wytyczanie drogi" 8. Festiwalu PKO Off Camera w Krakowie. O nagrodę w wysokości 100 tys. dolarów powalczą obrazy doceniane na światowych festiwalach filmowych.

Zdjęcia na temat: kino akcji
Wideo na temat: kino akcji
 • "Echo serca": Zwiastun serialu

  z problemami pacjentów, ale też niechęcią całego zespołu medycznego, a szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy. Pracownicy szpitala ukrywają przed Magdą traumę, jaką przeżywają po nieudanej akcji ratunkowej, która miała miejsce sześć miesięcy wcześniej. Paliło się wtedy centrum handlowe i kino. Do szpitala trafiło kilkadziesiąt mocno poparzonych ofiar. Większości z nich nie udało się uratować

Dyskusje na temat: kino akcji