• Informacje na temat:

  kino plotka

Artykuły na temat: kino plotka
 • „Powiedz TAK!”: Dość plotek!

  ...ekrany. Jakie to kino? - Gangsterskie, kameralne... Moja bohaterka, Maja, jest rehabilitantką, zajmuje się ludźmi z dziecięcym porażeniem mózgowym. Decydując się na tę rolę, miałam świadomość, jak...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Nie milkną plotki o przejściu Grażyny Torbickiej do TVN!

  Coraz głośniej o tym, że 56-letnia gwiazda telewizji po latach pracy na Woronicza przechodzi do konkurencji! Propozycję miał jej złożyć wszechwładny dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Ulubienica widzów, autorka znakomitego cyklu "Kocham kino" miałaby prowadzić autorski program w TVN. Plotki o jej transferze pojawiły się już na jesieni ub.r., gdy Grażyna Torbicka pojawiła się na dorocznym...

 • "Ziarno prawdy" : Anatomia zbrodni rytualnej

  Borys Lankosz, twórca fenomenalnego "Rewersu" (2009), kolejny raz zagłębia się w arkana gatunku filmowego. Po realizacji czarnej komedii, sięga po jeden z najlepszych polskich kryminałów ostatnich lat - bestsellerowe "Ziarno prawdy" Zygmunta Miłoszewskiego.

 • Szybko dojrzała, szybko wyszła za mąż. Grała rolę za rolą. Szła jak burza. Nikt nie przypuszczał, że kino o niej zapomni, i że nie dożyje nawet pięćdziesiątki!

 • "Pewnego razu na dzikim wschodzie" : Sami przeciw wszystkim

  Govend ucieka z domu do zapadłej kurdyjskiej wioski, gdzie chce otworzyć szkołę. Baran to policjant, który rezygnuje z intratnej posady w mieście i wyjeżdża na wieś, bo nie może znieść zasad, jakimi rządzi się państwo w okresie transformacji. Oboje stają ością w gardle szefowi lokalnych przemytników. Miasteczko na turecko-irackiej granicy staje się świadkiem walki między tradycją a nowoczesnością.

 • Grażyna Torbicka zastąpi Wendzikowską w TVN? Sensacyjne doniesienia!

  O tym, że Torbicka odchodzi z TVP mówiło się już w 2015 r. Teraz sprawa nabrała rumieńców. Prowadzącej "Kocham kino" nie spodobało się ostatnio dodanie bez jej wiedzy ideologicznego komentarza do "Idy". Przed projekcją filmu w TVP wyemitowano bowiem opinię prawicowych dziennikarzy, twierdzących, że reżyser Paweł Pawlikowski "prezentuje tam żydowski punkt widzenia". To podobno pomogło...

 • Paulina Chylewska: Odmówiłam pracy w komercyjnej stacji

  Paulina Chylewska, która w TVP pracuje już od 18 lat, opowiada o kulisach swojego zawodu, pasjach i marzeniach, zdradza także, co jej dzieci sądzą o popularności mamy.

 • Eugeniusz Bodo: Szokujące kulisy śmierci znanego artysty!

  ..., teatrzyk variete, mieli nawet własne nieme kino. Choć rodzicielka marzyła o poważnym zawodzie dla syna, on nie wyobrażał sobie życia poza sceną. Utalentowany, przystojny szybko znalazł pracę...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.