• Informacje na temat:

  kino plotka miłość

Artykuły na temat: kino plotka miłość
 • Szybko dojrzała, szybko wyszła za mąż. Grała rolę za rolą. Szła jak burza. Nikt nie przypuszczał, że kino o niej zapomni, i że nie dożyje nawet pięćdziesiątki!

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Gwiazdy po latach: "BrzydUla"

  ...niektórych powtarzane. Po zakończeniu serialu, natychmiast zaproponowano jej kolejną rolę w nowej produkcji TVN - "Prosto w serce". Upomniało się o nią także kino - "Śniadanie do łóżka", "Weekend", "Och(...) 2012 w kategorii Aktor telewizyjny. Największą sensację wzbudzają jednak nie role, a życie prywatne aktorki. Na początku tego roku całą Polskę obiegła plotka o ciąży aktorki. Socha najpierw...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • „Czasem ufam niewłaściwym ludziom”

  ...… jest jeszcze przede mną. Innym zazdroszczę… nie zazdroszczę. Najważniejsze w życiu jest… miłość, przyjaźń i poczucie, że jestem sobą. Mój pierwszy sukces… reklama telewizyjna, którą nagrałam już...18 lat temu. Przeznaczenie to dla mnie… coś, do  czego nie mamy dostępu. Mój sposób na dobry humor… kino, rolki, rower, czasami coś słodkiego. Obecny stan mojego ducha… jest w świetnej...

 • Anna Mucha odpoczywa w Toskanii

  Anna Mucha ("M jak miłość") wybiera się na urlop do Toskanii. "To miejsce, które sobie wyjątkowo upodobałam zarówno ja, jak i moja rodzina" - mówi aktorka.

 • Deląg: Ślubu nie będzie

  ...granicą przez na przykład pół roku. Ale na stałe wolę Polskę. Częste podróżowanie sprawia, że człowiek jest skazany na samotność, bo nie ma czasu na życie rodzinne - mówi. Nie interesuje go rodzime kino(...), że w jego wieku mężczyźni wybierają wolne związki, chociaż - jak podkreśla - "nigdy nie należy mówić nigdy". - Serce nie może być samotne. Ja mam swoją miłość i myślę, że tworzymy dobraną parę...

 • Diabeł ubiera się u... Zienia

  "Miłość na wybiegu" , reż. Krzysztof Lang, Polska 2009, Kino Świat, premiera 21 sierpnia 2009 roku.

 • Kosmos Andrzeja Żuławskiego

  Dlaczego autorzy książki "Żuławski. Przewodnik Krytyki Politycznej " wywiad-rzekę z polskim reżyserem trafnie zapowiadają jako podróż w "kosmos Andrzeja Żuławskiego"? Bo zabierają nas w kulturowo międzygalaktyczną wyprawę.

 • Operacja na żywym ciele społeczeństwa

  Djinn Carrénard - scenarzysta, reżyser, autor zdjęć i montażu, producent, a także aktor "Donomy", filmu który zdobył Nagrodę Publiczności 12. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu, będzie gościem specjalnym warszawskiego pokazu filmu, w piątek, 5 kwietnia, w kinie Muranów.