• Informacje na temat:

  kino weekend

Artykuły na temat: kino weekend
 • "Ranczo" hitem weekendu!

  Pierwsze trzy odcinki siódmego sezonu "Rancza" śledziło ponad 6 mln widzów! Serial był najchętniej oglądaną polską produkcją spośród wszystkich propozycji weekendowych.

 • "Jurassic World" : Nowa przygoda

  W 1993 roku Steven Spielberg zrewolucjonizował kino, wprowadzając na ekrany "Jurassic Park". Film wdarł się w serca widzów w każdym wieku i rozbudził ogólnoświatową fascynację dinozaurami. 22 lata później prehistoryczne gady powracają na ekrany w produkcji zatytułowanej "Jurassic World".

 • Seriale kryminalne „Broadchurch” i „Dicte” na wakacje w tv

  Lato w Ale kino+ upłynie pod znakiem premier seriali z charyzmatycznymi kobietami w rolach głównych.

 • "Baranek Shaun" przedpremierowo

  Już w najbliższy weekend, 7 i 8 lutego, będzie można obejrzeć przedpremierowo pierwszą kinową odsłonę przygód sympatycznego Baranka Shaun. Pokazy odbędą się między innymi w kinach sieci Cinema City.

 • "Na dobre i na złe": Alicja Bachleda-Curuś dostała Diamentowego Klapsa

  Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z "Na dobre i na złe", uhonorowana została w miniony weekend Diamentowym Klapsem - nagrodą przyznawaną podczas największego w Europie wakacyjnego festiwalu filmowego!

 • Brytyjczycy chwalą "Bogów"

  "Bogowie" to kolejna produkcja, która promuje polskie kino za granicą. Film o prof. Zbigniewie Relidze spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem brytyjskich mediów oraz publiczności. Obraz Łukasza Palkowskiego zbiera pozytywne recenzje wśród krytyków, a po weekendzie otwarcia znalazł się w pierwszej trójce filmów w Wielkiej Brytanii i Irlandii z największą ilością widzów przypadających na jedną

 • Szyc dał klapsa Przybylskiej

  Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", pojawił się w sobotni wieczór na sopockim molo, gdzie odbyła się gala inauguracyjna 5. edycji Festiwalu Orange Kino Letnie 2012, by wręczyć Annie Przybylskiej, czyli Karolinie Słomce z "Klubu Szalonych Dziewic", Diamentowy Klaps Filmowy - nagrodę za... osobowość.

 • Polskie kina: Najlepsza od 25 lat frekwencja

  Mimo że ceny biletów do kin nie spadają, Polacy coraz chętniej wybierają tę formę spędzania wolnego czasu. 2014 rok był wyjątkowo dobry dla polskich kin, bo odnotowano rekordowo wysoką frekwencję. Triumfy święcą również rodzime filmy, to one przyciągały najwięcej widzów w ubiegłym roku.

 • Pazura kręci w Łodzi

  W Łodzi trwają zdjęcia do filmu "Weekend" - debiutu reżyserskiego znanego aktora Cezarego Pazury . Produkcja nie będzie jednak komedią, z których aktorsko słynie Pazura, ale polskim kinem akcji.

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

Dyskusje na temat: kino weekend
 • Re: Weekend w serialach

  Z tych wszystkich seriali to najlepsze jest Fortitude na Ale Kino :)

 • Re: "Dziewczyna z indyjskim szmaragdem": Nowość w TVP

  Zapowiada się ciekawie. Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek i podobał mi się. Dobre kino na weekend.

 • Re: Paweł Deląg: "Muszę martwić się o swoją przyszłość"

  Całe FRANCE24 English czy NEWS FRENCH,na Deląga czy Chyrę do Moskwy czy petersburga iBYE BYE Blondynki,brunetki,rude,i wszystkkie inne tych TV France24,chyba że będziecie nadawać tylko w weekend chili chili od czwartku do niedzieli czasem z przedłużeniem do poniedziałku,wiele z was za 2011/12 rok pracuje za karę w weekend a w 2011 Deląg i Chyra mieszkali we Francji,Berlinale,berlinale,Berlinale