• Informacje na temat:

  kinoplex

Artykuły na temat: kinoplex
 • Nocny dyżur z doktorkiem

  Maraton odcinków sezonu drugiego popularnego serialu odbędzie się równolegle w 10 kinach sieci kin Helios w 10 miastach: Białymstoku, Bielsku-Białej, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Opolu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Początek o godz. 22.00. Oto lista miast i kin: Białystok: Helios Alfa Bielsko-Biała: Kinoplex Gdańsk: Helios Katowice: Helios Łódź: Helios Bałtyk Opole: Helios...

 • Kinoplex: Nowa sieć mulitpleksów

  Grupa inwestycyjna Enterprise Investors i Kinoplex utworzą wspólnie pierwszą polską sieć multipleksów. Taką informację ogłosili w środę, 13 lutego, podczas konferencji prasowej w Warszawie, szefowie obu firm.

 • "Viramundo" w kinach i w internecie

  Muzyczny dokument "Viramundo" - którego bohater, brazylijski artysta Gilberto Gil, podróżuje do różnych krajów " w poszukiwaniu ginącej w globalnym świecie różnorodności" - od piątku, 28 czerwca, można oglądać w polskich kinach, a jednocześnie w internecie - w serwisie Kinoplex.

 • Uwaga: Niektóre kina zamknięte!

  W związku z tragicznymi wydarzeniami na Śląsku oraz żałobą narodową, która obowiązuje do środy włącznie, 1 lutego, niektóre kina odwołały seanse. Również pokaz prasowy filmu "Ja wam pokażę!", który miał odbyć się w najbliższą środę w Cinema City Mokotów w Warszawie, został przesunięty na czwartek, 2 lutego.

 • Nocny dyżur z dr Housem

  "Witajcie chorzy ludzie oraz ich bliscy" - tak powitani zostaną wszyscy fani ekscentrycznego doktora Housa na nocnym maratonie filmowym złożonym z wybranych odcinków sezonu drugiego. Pokaz "Nocny dyżur z dr Housem" rozpocznie się w piątek, 19 czerwca, w 10 miastach w Polsce jednocześnie.

 • KFF w domowym fotelu

  Już w poniedziałek, 28 maja, rusza 52. Krakowski Festiwal Filmowy. Organizatorzy mają dobrą wiadomość dla tych, którzy do Krakowa w tym roku nie mogą przyjechać. Wybrane filmy będzie można obejrzeć na antenie TVP2, TVP Kultura oraz w internecie.

 • Druga edycja "Biletu do Bollywood"

  Druga edycja festiwalu "Bilet do Bollywood" to wyjątkowa okazja, by wsiąść do niezwykłego pociągu - ekspresu do radości! Ruszy on w trasę po Polsce w czerwcu i do sierpnia przejedzie m.in. przez Warszawę, Kraków, Gdańsk,Katowice i kilka innych miast.

 • Warszawskie kino Relax zakończy w czwartek, 26 października, swoją działalność po prawie 40 latach funkcjonowania. Ostatnim filmem pokazanym w Relaksie będzie czeska komedia romantyczna "Mężczyzna idealny" w reżyserii Filipa Renca.

Dyskusje na temat: kinoplex