• Informacje na temat:

  kinowy film

Artykuły na temat: kinowy film
 • Patrycja Markowska wystąpi w filmie!

  Patrycja Markowska (34 l.) pokaże się szerszej publiczności od innej strony. Zagra w filmie, który reżyseruje córka Grażyny Szapołowskiej.

 • Powstanie kinowy film inspirowany płytą Kasi Stankiewicz

  Najnowsza płyta Kasi Stankiewicz stała się inspiracją nie tylko dla malarzy i rzeźbiarzy, lecz także twórców filmowych. Na podstawie piosenek z albumu "Lucy and the Loop" nakręcony zostanie film, składający się z dziesięciu odrębnych etiud. W pracy przy projekcie wezmą udział m. in. Jacek Borcuch i Grzegorz Zgliński.

 • "RED" - kolejny serial na podstawie filmu?

  Stacja NBC planuje zrealizować serial na podstawie filmu "RED", kinowego hitu z 2010 roku.

 • Dwayne Johnson w kinowej wersji "Słonecznego patrolu"

  Dwyane Johnson potwierdził na Twitterze, że wystąpi w kinowej wersji serialu "Słoneczny patrol". The Rock dorzucił też na Instagramie fotkę na skuterze wodnym.

 • "Fringe" doczeka się wersji kinowej?

  ...filmu "Fringe" staje się coraz bardziej realna.  Serial "Fringe" opowiada o zjawiskach, które rozgrywają się na obrzeżach ludzkiego poznania i często poza nim. Krytycy często zwracają uwagę na(...).   Twórcami filmu są J.J. Abrams, Alex Kurtzman i Robert Orci - odpowiedzialni za sukces serii "Zagubieni" ("Lost"). 5. sezon serialu będzie liczył 13 odcinków.

 • "Miasto 44" najpopularniejszym filmem roku w Polsce!

  Osiągnięta w trzecim tygodniu wyświetlania frekwencja - 1,24 mln widzów - czyni z "Miasta 44" największy kinowy hit 2014 roku w Polsce. Status najpopularniejszego filmu ostatnich dwunastu miesięcy superprodukcja Jana Komasy uzyskała, bijąc wynik dotychczasowego numeru jeden - "Jacka Stronga" w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

 • Powstanie serial na podstawie filmu "Dzień próby"?

  Antoine Fuqua i Jerry Bruckheimer przygotowują się do realizacji serialu na podstawie filmu "Dzień próby".

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  Katarzyna Bujakiewicz rozważa wyprodukowanie filmu o zmarłej niedawno Annie Przybylskiej - informuje "Fakt". Aktorki od wielu lat się przyjaźniły.

 • "Recepta na miłość": Piotr Fronczewski nigdy nie miał szczęścia do filmu

  Piotr Fronczewski, który gra jedną z głównych ról w nowym serialu Tadeusza Lampki "Recepta na miłość", twierdzi, że w swojej trwającej już prawie pół wieku karierze nie zagrał żadnej znaczącej roli filmowej. - Nie cierpię z tego powodu, bo zawsze czułem się przede wszystkim człowiekiem teatru - mówi.

 • Kinowe pasje Józefa Piłsudskiego

  Gdyby Piłsudski był Amerykaninem, Hollywood by mu nie odpuściło. W Polsce także grali go sami najlepsi. Czy jednak wiecie, że i on był zapalonym kinomanem?

Zdjęcia na temat: kinowy film
Wideo na temat: kinowy film
 • Powstanie kinowy film inspirowany płytą Kasi Stankiewicz

  Najnowsza płyta Kasi Stankiewicz stała się inspiracją nie tylko dla malarzy i rzeźbiarzy, lecz także twórców filmowych. Na podstawie piosenek z albumu „Lucy and the Loop” nakręcony zostanie film, składający się z dziesięciu odrębnych etiud. W pracy przy projekcie wezmą udział m. in. Jacek Borcuch i Grzegorz Zgliński. Katarzyna Stankiewicz ma nadzieję, że film trafi do dystrybucji kinowej

 • Marta Wierzbicka chce do filmu

  Marta Wierzbicka chciałaby zagrać choćby niewielką rolę w długometrażowym filmie kinowym.

 • "Nielegalni": Grzegorz Damięcki uważa aktorstwo za zawód, który bywa okrutny i niesprawiedliwy

  "Belfer" oraz "Wataha". Dzięki temu, w 2017 i 2018 roku, aktora można było oglądać w głównych rolach w dwóch filmach kinowych: "Podatek od miłości" oraz "Atak paniki". Obecnie występuje natomiast w nowym serialu CANAL+ "Nielegalni". Grzegorz Damięcki zapewnia jednak, że nie skupia się na śledzeniu swoich notowań w świecie filmu.

Dyskusje na temat: kinowy film