• Informacje na temat:

  kira

Artykuły na temat: kira
 • W rytmie serca

  Do Kazimierza przyjeżdża Kira _ gwiazda muzyki, która organizuje w mieście szaloną imprezę i przy okazji odwiedza w szpitalu jedną ze swoich fanek: ciężko...

 • Nagrodzony Marcel Łoziński

  Wybitny polski dokumentalista Marcel Łoziński otrzyma Nagrodę Wolności im. Andrzeja Wajdy. Artystę uhonorowano za twórczość filmową i za zaangażowanie na rzecz demokracji. Wyróżnienie zostanie wręczone w Berlinie. Wynoszącą 10 tysięcy dolarów nagrodę ufundowała firma Philip Morris Companies Inc., a jej pierwszym laureatem był w 1999 roku właśnie polski reżyser Andrzej Wajda , który następnie użyczył wyróżnieniu swojego nazwiska.

 • "Queen of Shadows": Hulu zekranizuje cykl "Szklany tron" Sary J. Maas

  Za steram serii stanie Kira Snyder ("The 100"), która napisze scenariusz pierwszego odcinka. Pilot najprawdopodobniej wyreżyseruje Anna Foerster ("Underworld: Blood Wars"). Mark Gordon i Nick Pepper wraz ze Snyder i Foesrter będą pełnili funkcję producentów wykonawczych. Główną bohaterką serii jest Celaena Sardothien, królewska zabójczyni. W pierwszej części opowieści młoda dziewczyna musi za...

 • Berlinale: Nagroda Łozińskiego

  Reżyser filmów dokumentalnych Marcel Łoziński został uhonorowany na trwającym w Berlinie Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Nagrodą Wolności im. Andrzeja Wajdy. Nagroda Wolności, którą jako pierwszy otrzymał Andrzej Wajda , przyznawana jest reżyserom z Europy Środkowej i Wschodniej za twórczość filmową i zaangażowanie na rzecz demokracji.

 • "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak": Serial zakończy się na szóstym sezonie

  W finałowym sezonie czeka fanów parę niespodzianek. Po pierwsze z produkcją żegna się Arden Cho (Kira), która postanowiła zrezygnować z udziału w serialu pod koniec piątej serii. Po drugie: ekipie Scotta i Stilesa życie utrudniał będzie nowy bohater (a całkiem możliwe, że przeciwnik) - Garrett Douglas, nauczyciel z liceum Beacon Hills. W jego rolę wcieli się Pete Ploszek ("Shameless...

 • Angelo znów przyjedzie

  Angelo Kelly z popularnego w latach 90. rodzinnego zespołu The Kelly Family po raz kolejny odwiedzi Polskę. Tym razem koncert odbędzie się 21 listopada we wrocławskim klubie "Madness".

 • Triumfator Nowych Horyzontów

  "Attenberg" Athiny Rachel Tsangari otrzymał Grand Prix na 11. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

 • Goście Warszawskiego Festiwalu Filmowego

  36 filmowców z 15 krajów będzie gościć na 18. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym. Będzie wśród nich Agnieszka Holland . Święto światowego kina rozpocznie się w Warszawie w czwartek, 3 października.

 • Henry Rollins: Album "West Memphis Three Benefit" gotowy

  Henry Rollins, jeden z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych amerykańskich muzyków oraz frontman formacji Rollins Band, ogłosił, że zakończone zostały prace nad albumem, który ma wspomóc Damiena Echolsa, Jasona Baldwina i Jessie Misskelley'a, trzech nastolatków znanych jako West Memphis Three. Zostali oni, wielu uważa, że niesłusznie, skazani w 1994 roku na dożywocie i karę śmierci za zabójstwo trójki dzieci.

 • Tatu wciąż najlepsze

  Na liście najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii utworów po raz kolejny miejsce pierwsze zajmują Rosjanki z zespołu Tatu. Ich wielki europejski przebój "All The Thigs She Said", dobrze znany także w Polsce, już po raz czwarty z rzędu znajduje się na samym szczycie notowania. Co ciekawe, jeśli ta sztuka uda im się także w kolejnym notowaniu, Tatu staną się pierwszym w tym tysiącleciu wykonawcą, który przez 5 kolejnych tygodni przebywał na szczycie angielskiej listy przebojów!

Dyskusje na temat: kira