• Informacje na temat:

  kirsten stewart

Artykuły na temat: kirsten stewart
 • Kirsten Stewart zestresowana rolą prostytutki

  Gwiazda sagi "Zmierzch", Kirsten Stewart , wyznała, że paradowanie w stroju prostytutki na potrzeby najnowszego filmu z jej udziałem przysporzyło jej nie lada stresu.

 • Kirsten Stewart prześladowana w szkole

  Amerykańska aktorka Kirsten Stewart przyznała, że była prześladowana w szkole. W rozmowie z dziennikarzami magazynu "Vanity Fair" gwiazda wyjawiła, że szkolni koledzy naśmiewali się z niej, ponieważ zupełnie nie dbała o siebie, ani o to, co ma na sobie.

 • Bożyszcze nastolatek nie może znaleźć dziewczyny

  ...23-letni gwiazdor wyznał: "Dziewczyny szaleją na punkcie Edwarda, nie Roberta. Ja nadal nie mogę się umówić na randkę". Pomimo że nie jest mu łatwo znaleźć dziewczynę, Pattinson, którego media nieustannie łączą z koleżanką z planu - Kirsten Stewart, przyznał, że nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet. "Któregoś dnia jadłem lunch w jednej z knajp. Byłem w tam kilka godzin i nagle...

 • Kirsten Stewart rzadko się uśmiecha

  Nikt nie przypuszczał, że Kirsten Stewart, gwiazda "Królewny Śnieżki i Łowcy" wyrośnie kiedyś na ikonę stylu. Jak sama przyznała - w dzieciństwie była chłopczycą. Aktorka zdradza też dlaczego rzadko się uśmiecha, za co często krytykują ją media.

 • Oprah Winfrey najbardziej wpływowa w show-biznesie

  ...powiększyło się w ciągu ostatniego roku jego konto. Koleżanka z planu Pattinsona - Kirsten Stewart - zajęła 66. miejsce z sumą 12 milionów dolarów. Pierwsza 20 Najbardziej wpływowych postaci show-biznesu...

 • Stewart wspomina Gandolfiniego

  Kirsten Stewart złożyła hołd zmarłemu przed kilkoma dniami Jamesowi Gandolfiniemu, z którym w 2011 roku zagrała w dramacie "Witamy u Rileyów".

 • Kirsten Dunst: Najpierw żona, potem druhna

  Rzadko zdarza się, by w trakcie weekendu do kin trafiały dwa filmy z rolami jednego aktora. Udało się to w tym tygodniu Kirsten Dunst, którą oglądać możemy w niewielkiej roli w filmie "W drodze" oraz jako gwiazdę "Wieczoru panieńskiego". Listę premier uzupełniają: piąta część serii "Resident Evil" i komediodramat "Dwoje do poprawki" z Meryl Streep.

 • Kristen Stewart: O niej się mówi

  O Kristen Stewart jest ostatnio bardzo głośno. Z jednej strony wszyscy mówią o świetnej roli młodej aktorki w filmie "W drodze", będącym adaptacją legendarnej powieści Jacka Kerouaca.

 • Zobacz ślub gwiazd "Zmierzchu"!

  Triumf gwiazd filmowej serii "Zmierzch" podczas gali wręczenia MTV Movie Awards zbiegł się z internetową premierą zwiastuna najnowszego filmu z Kirsten Stewart i Robertem Pattinsonem.

 • Ten film miesza w głowie

  Kirsten Dunst jest przekonana, że jej najnowszy film - "Melancholia", potrafi namieszać widzom w głowach i pozostawia ich rozwścieczonych.

Zdjęcia na temat: kirsten stewart
 • Kristen Stewart, Kirsten Dunst
 • Kristen Stewart pierwszy raz po skandalu
Wideo na temat: kirsten stewart
 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • Ksiądz 3D

  Film zrealizowany na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga Paul Bełtany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi i wyruszy śladem bandy wampirów, które porwały jego siostrzenicę.

 • W drodze

  Ekranizacja kultowej powieści Jacka Kerouaca "W drodze", o pokoleniu "beat generation". Sal Paradise, Dean Moriarty, Ed Dunkel i Marylou wyruszają w podróż po Ameryce. Przemierzają kraj od wschodniego do zachodniego wybrzeża, w tą i z powrotem. Żyją chwilą, kontestują system i rozpalają wyobraźnię oddając się hipnotyzującej, sensualnej, narkotycznej podróży.