• Informacje na temat:

  kisio izabela

Artykuły na temat: kisio izabela
 • Izabela Kisio zakochana?!

  Izabela Kisio-Skorupa po 40 latach spotkała się ze swoją pierwszą miłością. Para znów ma się ku sobie?!

 • Nie panuję nad życiem prywatnym

  Aleksandra Kisio jest jedną z uczestniczek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Razem z partnerem Łukaszem Czarneckim spędza długie godziny na wyczerpujących treningach. Aktorka deklaruje jednak, że od występu w programie oczekuje przede wszystkim dobrej zabawy i możliwości nauczenia się różnych tańców.

 • Izabela Kisio-Skorupa zaliczyła wpadkę?

  Transseksualna skandalistka ​Nina Kukawska vel. Rafalala i Izabela Kisio-Skorupa, znana jako mama Oli Kisio, najwyraźniej znów się przyjaźnią. Jest wideo z ich spotkania. Uwagę przykuwa jeden szczegół.

 • Sztywniacy? Wcale nie!

  Jedną z największych nowości trwającej 13. edycji "Tańca z gwiazdami" jest zmiana składu jurorskiego. Od września gwiazdy próbujące swoich sił w tańcu ocenia Jolanta Fraszyńska. - To nie olimpiada taneczna, tylko program rozrywkowy - mówi aktorka.

 • Aleksandra i Izabela Kisio na jednej imprezie!

  Czyżby konflikt między Olą Kisio (33 l.) i jej mamą został zażegnany?

 • "TzG": Kto z kim zatańczy?

  To, że Katarzyna Zielińska trenuje do "Tańca z gwiazdami" pod okiem Rafała Maseraka, wiadomo już od kilkunastu dni. Z jakimi tancerzami wystąpią natomiast pozostali uczestnicy show?

 • Izabela Kisio-Skorupa jest oburzona! Nie była zaproszona na ślub córki!

  Izabela Kisio-Skorupa dała upust swoim emocjom, po tym jak okazało się, że nie została zaproszona na ślub własnej córki Aleksandry Kisio (34 l.).

 • Prezentacja uczestników 13. edycji "Tańca..."

  Już po raz 13. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. Już 4 września w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, Weronika Marczuk i Michał Szpak.

 • Izabela Kisio-Skorupa: „Jestem tylko narzędziem”

  Izabela Kisio-Skorupa wyżaliła się, że program z jej udziałem został mocno okrojony.

 • Pavlović: Współczuję gwiazdom

  Zasiadająca w jury "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji programu, licząc na ogromne emocje, ale też dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Zdjęcia na temat: kisio izabela
Wideo na temat: kisio izabela
 • Czy Izabela Kisio - Skorupa wystąpi w Big Brother wraz z Rafalalą ?!

  Mama Kisio zapewnia, że już podpisała umowę!

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...