• Informacje na temat:

  klan aktorzy nowi

Artykuły na temat: klan aktorzy nowi
 • "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  Ile prawdy jest w publikacjach o tym, że Daniel Olbrychski pożegnał się z rolą Arkadiusza Nowika w sadze rodu Lubiczów? Czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska cierpi z powodu braku adoratora dla Grażynki? I czy nad najdłużej emitowaną polską telenowelą rzeczywiście ciąży klątwa?

 • "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk grają w "Klanie" małżonków już od 18 lat. Niedługo świętować będą porcelanowe gody. Aktorzy przyznają jednak, że początkowo z dystansem podchodzili do roli w telenoweli.

 • "Klan": Daniel Zawadzki już nie udaje

  Pana postać w „Klanie” – Michał Chojnicki, dał się poznać jako doskonały tata. Niebawem rodzina się powiększy i byłoby to radosne wydarzenie, gdyby nie fakt, że... w ciąży jest zarówno żona, jak(...) Rampa, a od 10 w „Klanie”. Szmat czasu. Zastąpił pan w roli młodego Chojnickiego Jana Wieczorkowskiego. Pamięta pan z początków ciągłe porównania? – Jasne, że tak, jak również to, że produkcja...

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

 • Obsada "Klanu" jest przerażona! To koniec tej telenoweli w TVP?

  Dotychczas serial "Klan" zawsze wychodził obronną rękę z batalii o swą przyszłość w telewizyjnej Jedynce. Teraz też się uda?

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • "Klan": To ona uwiedzie Pawła Lubicza?

  ...i chyba nie szuka wrażeń. Jak pani odnalazła się ponownie w "Klanie"? - Minęło parę lat, a mam wrażenie, jakby to było wczoraj! Ta sama ekipa, ci sami aktorzy, ten sam producent, pan Paweł Karpiński(...)Doktor Alina Rogowska, grana przez panią w "Klanie", powróciła - odmieniona, rozjaśniona... - Blond to mój naturalny kolor włosów, choć przyznam, że lepiej się czuję jako brunetka. Taka też, czarna...

 • Nadciągają nowi "Kryminalni"!

  Ciekawie zapowiada się nowa seria popularnego serial u "Kryminalni" Głównie za sprawą aktorów, którzy wystąpią w nim gościnnie.

 • Zamieszanie na planie seriali "Klan" i "M jak miłość". Poszło o wysokie pensje!

  Seriale "Klan" oraz "M jak miłość" prawdopodobnie nie znikną z anteny TVP. Aktorów czeka jednak obniżka płac!

 • Aktorka "Klanu": Miewam kryzysy

  Jeśli scenarzyści piszą dla nas atrakcyjne zdarzenia, to rola jest ciągle atrakcyjna. Natomiast nie będę ukrywać, że miewam kryzysy - przyznała Barbara Bursztynowicz, od 13 lat w serialu "Klan".

Dyskusje na temat: klan aktorzy nowi