• Informacje na temat:

  klan beata odeszła

Artykuły na temat: klan beata odeszła
 • ​"Klan": Daniel Olbrychski kończy 70 lat!

  W piątek 27 lutego Daniel Olbrychski, czyli Arkadiusz Nowik z "Klanu", świętować będzie swe 70. urodziny. - Kocham życie i przykro mi, że jego większość mam już za sobą - mówi aktor.

 • Magdalena Wójcik debiutuje w "Klanie"

  Już 26 września Magdalena Wójcik zadebiutuje w roli Beaty Boreckiej! W ten sposób zastąpi Dorotę Naruszewicz, która dwa lata temu odeszła z "Klanu".

 • "Klan": Fabryka gwiazd

  Najdłużej emitowana polska telenowela otworzyła drzwi do kariery wielu aktorom. Kto do dzisiaj gra w „Klanie”, a o kim już nawet nie pamiętamy, że tam zaczynał? A w jubileuszowym, 3000. odcinku serialowa rodzina znów się powiększy!

 • Klan

  Jasiek jest niezadowolony, że matka śledziła go i wdała się w bójkę, by mu pomóc. Nie chce wyjawić ojcu, kto go zaatakował. Beata postanawia odzyskać dzieci...

 • "Klan": Małgosia targnie się na swoje życie!

  Beata martwi się o stan psychiczny córki. Wkrótce okazuje się, że jej obawy były zasadne. Gdy dziewczyna na krótko zostaje sama w domu, próbuje popełnić samobójstwo.

 • "Korona królów": Wielki powrót Doroty Naruszewicz. Zagra matkę króla Jagiełły!

  Lada moment ruszają zdjęcia do kolejnego - trzeciego już - sezonu "Korony królów", który na antenę TVP1 trafi już we wrześniu. W nowych odcinkach pierwszej polskiej telenoweli historycznej zobaczymy m.in. Dorotę Naruszewicz, czyli niezapomnianą Beatę z "Klanu". Aktorka wcieli się w rolę matki Władysława Jagiełły.

 • Edward Linde Lubaszenko: Wszyscy znają jego syna, a kim jest jego piękna córka?

  ...wszystko podporządkować filmowi, który kręci. Ja nigdy tego nie potrafiłem, zawsze wygrywało u mnie życie bankietowe. Beata Chyczewska niewątpliwie ma szczęście. Pochodzi z aktorskiego klanu, ma(...) w naszym Olafie, dopiero gdy się pojawił na świecie - podkreślał aktor w jednym z wywiadów. Jednak nawet syn nie zdołał ocalić małżeństwa. Kilka lat później Asja Łamtiugina odeszła do innego...

 • Aktorstwo to magia

  Rola Klaudii w "Galerii" miała być wielkim powrotem Doroty Naruszewicz. Niespodziewanie serial zdjęto z anteny. Tylko nam aktorka zdradziła, jak świętowała ostatnie chwile w "Klanie" i co myśli o poprawianiu urody.

 • Jacek Borecki ma guza mózgu!

  Kolejny dramat czeka Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek) z „Klanu”. Lekarze wykryją u niego guza mózgu! Poznaj szczegóły!

 • Dorota Naruszewicz: Powrót w cieniu dramatu

  Mija 8 lat, odkąd Dorota Naruszewicz odeszła z popularnego serialu "Klan". Przez 14 lat wcielała się w nim w Beatę Borecką, córkę Elżbiety i Jerzego Chojnickich. W 2005 roku wyszła za mąż, a następnie urodziła dwie córki: Ninę (16 l.) i Nellę (13 l.). Teraz aktorka wraca na ekran - i to od razu w najpopularniejszej produkcji! - Dorota dostała propozycję gry w serialu "Korona królów". Wcieli...