• Informacje na temat:

  klan jacek borecki

Artykuły na temat: klan jacek borecki
 • "Klan": Borecki straci głowę dla nowej niani Agatki?

  Paulina (Natalia Rewieńska) poprosi Jacka (Tomasz Bednarek), by zatrudnił ją w charakterze opiekunki swojej małej córeczki. Borecki nie będzie przekonany, czy to dobry pomysł, ale postanowi dać swej byłej asystentce szansę i zaoferuje jej pracę...

 • Wielkanoc w "Klanie"

  Trudno cieszyć się Wielkanocą, gdy wciąż nic nie wiadomo o zaginionej Beacie. Ale święta spędzone w gronie bliskich mogą dodać rodzinie trochę sił i optymizmu, których tak jej teraz potrzeba.

 • "Klan": Borecki wyrzuci Ramonę z pracy?

  Borecki (Tomasz Bednarek) dowie się, że do Warszawy ma przyjechać ktoś z londyńskiej centrali banku. - Czeka nas restrukturyzacja - powie matce (Ewa Kania). - Będę musiał zwolnić jedną z moich dziewczyn - doda.

 • "Klan": Spisek kochanek

  Małżeństwo Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek), bohatera serialu "Klan" , przetrwało niejeden kryzys. Wkrótce intryga Donaty (Joanna Kupińska) wystawi je na kolejną trudną próbę.

 • Jacek, Paulina i dzieci wracają z weekendu, który spędzili na Helu. Kobieta z niepokojem patrzy w przyszłość. Borecki zapewnia ją jednak o swojej miłości....

 • Magdalena Wójcik debiutuje w "Klanie"

  Już 26 września Magdalena Wójcik zadebiutuje w roli Beaty Boreckiej! W ten sposób zastąpi Dorotę Naruszewicz, która dwa lata temu odeszła z "Klanu".

 • "Klan": Paulina wprowadzi się do Jacka?

  W 3320. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 5 czerwca o godzinie 18.00) Borecka i Wilczyńska spotkają się w mieszkaniu Jacka, by spędzić trochę czasu z Agatką, a przy okazji poplotkować(...). Poinformuje Borecką, że Paulina i ojciec Agatki stają się sobie coraz bliżsi... - Wczoraj po powrocie z pracy Jacek przywitał ją pocałunkiem w policzek. To daje do myślenia... Nie wiedział, że tu jestem...

 • Co jesienią w "Klanie"?

  Twórcy "Klanu" nie leniuchują w wakacje, lecz szykują dla widzów moc niespodzianek! Czym zaskoczą nas jesienią bohaterowie najdłuższej polskiej telenoweli?

 • "Klan": Boreccy pójdą na noże w walce o Małgosię?

  Po tym, jak Beata (Magdalena Wójcik) zapowiedziała Jackowi (Tomasz Bednarek) walkę o prawo do opieki na 13-letnią córką Małgosią (Suzanna von Nathusius), Borecki zatrudni prawnika. Szykuje się wojna?

 • Tomasz Bednarek: "Klan", bociany i Elmo

  Większość widzów kojarzy Tomasza Bednarka przede wszystkim z rolą Jacka Boreckiego w serialu "Klan". Tymczasem aktor podkłada głos w bardzo wielu produkcjach animowanych. A już w tym tygodniu zobaczymy nowy program z jego udziałem.

Zdjęcia na temat: klan jacek borecki
Dyskusje na temat: klan jacek borecki
 • Re: Jacek Borecki w potrzasku

  Mam nadzieje, że zakończenie emisji serialu Klan nadejdzie szybko. Nie można przecież bez końca oglądać głupawy film. Proszę wziązc pod uwagę, że już mało kogo interesuje. Ci którzy oglądali od początku już powymierali. Ten serial jest jak niekończąca się Moda na sukces.

 • Re: Jacek Borecki w potrzasku

  i jako producent Klanu i nie tylko nie bedzie odchudzania w moich serialach nie bedzie odchudzania nie bedzie odchudzania w moim serialu odchudzajcie poza serialem grubasy nie bedziecie odchudzani w serialu klan i nie tylko nie bedziecie odchudzani w klanie wiecie nie po to polacy płacą abonament zeby grubasow z pilskiego odchudzani w serialu zakały polskiego i nie tylko spoleczeństwa zakały

 • Re: „Klan” – Agata Wilczyńska (Maria Niklińs...

  kto to pisal?? przeciez bohater o ktorym tu mowa to Jacek Borecki nawet niema takiego nazwiska w klanie jak Chojnacki jaki juz to Chojnicki ale takie nazwisko nosi jego zaginiona zona z domu

 • Re: „Klan” – Agata Wilczyńska (Maria Niklińs...

  Wow z klanem nie jestem na bierząco wiec nawet nie wiem co sie dzieje ale w na wspolnej tez ta sama aktorka bedzie w ciazy moze jest na prawde. P.S. Jacek Borecki ktoś zrobił bład.