• Informacje na temat:

  klan michał chojnicki

Artykuły na temat: klan michał chojnicki
 • "Klan": Chojniccy kupią synowi... dom na Sadybie!

  Gdy Krzysztof (Krzysztof Tyniec) poinformuje Elżbietę (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk), że zamierza sprzedać swój dom, Chojnicki wpadnie na pomysł, by kupić należącą do Bąka willę na Sadybie dla... Michała (Daniel Zawadzki) i Zyty (Magdalena Stam)!

 • Magdalena Górska: Powrót do "Klanu" po 16 latach

  Po raz pierwszy pojawiła się w tym serialu jako 15-latka. - Grałam wówczas zagubioną i próżną dziewczynkę - wspomina. Dziś jej bohaterka Sandra to dorosła, silna kobieta, która wie, czego chce i uparcie dąży do celu.

 • "Klan": Chojnicki będzie miał trzeci zawał! Znów trafi do szpitala...

  To kolejna tragedia po udarze Eli (Barbara Bursztynowicz) oraz białaczce Pawła (Tomasz Stockinger) w "Klanie"! Jerzy (Andrzej Grabarczyk) wróci do domu po ciężkim dniu w pracy, usiądzie przy kuchennym stole i nagle bardzo źle się poczuje. - Coś mi wybuchło w klatce piersiowej – wyszepcze, a zaraz potem straci przytomność.

 • "Klan": Jest nosicielem HIV?

  Bohaterów "Klanu" czeka prawdziwy dramat! Po jednej szalonej nocy z przygodną partnerką Michał Chojnicki (Daniel Zawadzki) może być nosicielem wirusa HIV!

 • "Klan": Były kochanek Zyty uratuje firmę Chojnickiego?

  Budowa wymarzonego domu Michała (Daniel Zawadzki) i Zyty (Magdalena Stam) niespodziewanie utknie w martwym punkcie, bo okaże się, że deweloper nie ma pieniędzy, a zaliczki, jakie pobrał, poszły na zakończenie jego poprzedniej inwestycji...

 • "Klan": Wreszcie się ożeni

  Najpierw trochę zamieszania, potem lekki stres, a w końcu radość. Zyta i Michał stają przed ołtarzem, by przyrzec sobie miłość i wierność. Otwierają nowy rozdział w historii rodziny.

 • "Klan": Czy testy DNA potwierdzą, że Chojnicki jest ojcem Dagmary?

  W 3131. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w piątek 19 maja o godzinie 18.00) Chojnicki pojedzie do kliniki, by odebrać wyniki badań, którym on i Dagmara poddali się, by ustalić, czy są ze sobą(...)... Sam pójdę odebrać wyniki - usłyszy i zaproponuje Jurkowi, że będzie mu towarzyszyła. - To nie jest dobry pomysł. Już i tak paskudnie się czuję wobec ciebie - powie Chojnicki. Elżbieta spojrzy mu...

 • Pierwsza gwiazdka w "Klanie"

  Wigilijne przedpołudnie to dla mieszkańców wielkich miast czas zakupów, stania w korkach i zdenerwowania, że nie uda się ze wszystkim zdążyć. To samo czeka bohaterów "Klanu".

 • "Klan": Jerzy przekaże swoją firmę Michałowi?

  Jerzy (Andrzej Grabarczyk) zasugeruje Michałowi (Daniel Zawadzki), że powinien wycofać się ze spółki z Oskarem (Piotr Seweryński). - Rzuć w cholerę te swoje wraki... Ja potrzebuję następcy, firma potrzebuje jeszcze kogoś do pracy - powie synowi.

 • "Klan": Niezapomniana wigilia

  Wigilijny wieczór bohaterów "Klanu" będzie pełen szczerych życzeń i wzruszeń, ale także zupełnie niespodziewanych wydarzeń.

Zdjęcia na temat: klan michał chojnicki
Wideo na temat: klan michał chojnicki
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

Dyskusje na temat: klan michał chojnicki
 • Re: "Klan": Chojnicki pozna swoją nieślubną córkę!

  To nic. Większy familia. Jak Michał ma czwórkę z trzema innymi kobitami, plus jedno poronione z inną. A Ela się raduje że jest babcia dla każdego.

 • Re: "Klan": Szok u Lubiczów! Michał zostanie podwójnym ojcem!

  Klan, odc. 27xx: Załamany Michał przesiaduje na sadybie łamiąc sobie głowę nad zaistniałą sytuacją. Martwi się, co będzie jak ciężarna Zyta dowie się o jego kochance oraz jej ciąży. Jerzy stara się(...) grzywnę. Na drugi dzień na Sadybie zjawia się Justyna - dawna dziewczyna Michała z liceum, która zniknęła od czasu skończenia szkoły i matury. Towarzyszy jej nastoletnia córka Zuza. Chojnicki mile spędza