• Informacje na temat:

  klan natalia antoszczak

Artykuły na temat: klan natalia antoszczak
 • "Klan": Maciek znów oświadczy się Martynce

  Martynka (Natalia Antoszczak) przyjmie zaproszenie Maćka (Piotr Swend) na podwieczorek i herbatkę. Zjawi się w towarzystwie mamy (Joanna Pałucka) w mieszkaniu Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Leopolda (Grzegorz Wons), nie wiedząc, że Maciek zamierza po raz drugi poprosić ją, by została jego żoną!

 • "Klan": Trzy śluby i... rozwód?

  Aż trzy pary bohaterów "Klanu" chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Jedni ustalili już termin ceremonii, ale inni mają do pokonania jeszcze długą drogę najeżoną przeszkodami.

 • "Klan": Grażynka nie pozwoli Maćkowi na wyjazd do Kanady?

  Maciek (Piotr Swend) poinformuje matkę, że zaraz po Nowym Roku leci z Martynką (Natalia Antoszczak) do Kanady. - To nasze marzenie - powie Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), a ona najpierw wpadnie w histerię, a gdy nieco ochłonie, postanowi zrobić wszystko, by wybić synowi z głowy wyjazd na drugi koniec świata.

 • Serialowe gwiazdy inne niż wszystkie

  Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", Lauren Potter, czyli Becky Jackson z "Glee", i Chris Burke, czyli niezapomniany Corky z serialu "Dzień za dniem" - dziś oczy całego świata zwrócone są na ludzi takich jak oni. 21 marca to bowiem Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

 • "Klan": Maciek wyprowadzi się z domu!

  ...tutaj codziennie dojeżdżać. Z tamtego mieszkania bliżej będzie miał do pubu - doda Grażyna. Zdradzamy, że Maciek zamieszka razem z Martyną (Natalia Antoszczak) i dwójką innych współlokatorów. Grażynka(...) Wons). Czy Maciek zda egzamin na dorosłość i samodzielność? O tym przekonamy się dopiero we wrześniu, gdy "Klan" wróci po wakacyjnej przerwie na antenę TVP1.

 • Rodzina wciąż razem

  Są jak członkowie naszych rodzin. Od 15 lat codziennie goszczą w naszych domach. Po wakacjach będziemy nadal się z nimi spotykać.

 • "Klan": Maciek wymyśli sposób na pozbycie się rywala!

  ...doprowadzi do tego, że kolega znów go uderzy, bo będzie chciał na zawsze pozbyć się go z mieszkania treningowego i z życia... Martynki ( Natalia Antoszczak).(...)W 3178. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 10 października o godzinie 18.00) Kasia poprosi mamę, by - przy okazji wizyty u Maćka - przekazała chłopakowi krawat, który kupiła mu w dowód...

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

 • "Klan": Oto nowa miłość Maćka Lubicza!

  Niebawem w życiu Macieja Lubicza (Piotr Swend) pojawi się nowa dziewczyna - poznana w szpitalu psychiatrycznym Iwonka (Karina Węgiełek). Co w takim razie z Martynką (Natalia Antoszczak)?

 • "Klan": Tragedia w Kanadzie! Maciek o krok od śmierci!

  ...na zamarznięte jezioro. - Pewnie wmówił mu, że to fajna męska przygoda - zdenerwuje się i doda, że pomysł Staszka, by w środku zimy zabrać Maćka i Martynkę (Natalia Antoszczak) w góry, od początku(...)W 3259. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w piątek 9 lutego o godzinie 17.55) Grażyna dowie się od Staszka, że Maciek jest chory. Z rozmowy z biologicznym ojcem chłopaka wywnioskuje, że Kowalik...

Zdjęcia na temat: klan natalia antoszczak
Wideo na temat: klan natalia antoszczak
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

Dyskusje na temat: klan natalia antoszczak