• Informacje na temat:

  klan piersi

Artykuły na temat: klan piersi
 • ​"Klan": Aldona Orman lubi się podobać

  Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", doskonale wie, jak przyciągać męskie spojrzenia... Jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek, a figury - choć dawno już stuknęła jej czterdziestka - może jej pozazdrościć niejedna nastolatka!

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

 • "Klan": Joanna Żółkowska nie chciała być nagim ozdobnikiem...

  ...​69-letnia Joanna Żółkowska, czyli Anna Surmacz-Koziełło z "Klanu", ma na swoim koncie bardzo nietypowy rekord - jest aktorką, która "zaliczyła" największą liczbę scen rozbieranych w jednej produkcji! W telewizyjnym filmie "W wannie" wystąpiła nago... od początku do końca!

 • "Jupiter: Intronizacja": Kosmos twórców "Matrixa"

  Superprodukcja "Jupiter: Intronizacja" w reżyserii Lany i Andy'ego Wachowskich z głównymi rolami Channinga Tatuma i Mili Kunis trafia dziś na płyty Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • "Klan": Ola ma raka!

  Po zrobieniu USG piersi Ola (Kaja Paschalska) nie będzie miała żadnych wątpliwości, że jej organizm został zaatakowany przez raka! - Mam to w genach... Mama też miała raka piersi. Złośliwego! - powie Rafałowi (Marcin Kwaśny), nie kryjąc, że jest przerażona.

 • Trudno być siostrą. Serialowe pielęgniarki

  12 maja przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Przy tej okazji przypominamy kilka serialowych sióstr. Aktorki, które je grają, zgodnie twierdzą, że to ciężki zawód.

 • "Klan": Bożenka zostanie mamą w dramatycznych okolicznościach!

  W 3000. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 20 października o godzinie 18.00) Bożenka, nie mogąc doczekać się powrotu Miłosza do domu, wybierze się na zakupy, a potem wpadnie z wizytą do Kamili(...) z córeczką! - usłyszy i, próbując opanować drżenie rąk, odbierze niemowlę od Eli. - Nasze maleństwo - szepnie Grażynka i razem z zięciem tulącym noworodka do piersi wejdzie na górę, by pogratulować...

 • Mesjasz, buntownik, łowca wampirów

  Życie Jezusa Chrystusa od wieków inspirowało artystów. I choć powstały wspaniałe obrazy czy rzeźby przedstawiające Syna Bożego, to dopiero w filmach postać Zbawiciela nabrała pełnego wymiaru. Kino sprawiło, że Mesjasz stał się bardziej... "ludzki".

 • "Klan": Lubiczowi wpadnie w oko młodziutka lekarka!

  W 2952. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w środę 25 maja o godzinie 18.00) Paweł Lubicz zgłosi się do szpitala, by rozpocząć chemioterapię. Bardzo się zdziwi, gdy - zamiast profesora, z którym był(...) pana poznać. Moja mama miała w Elmedzie rekonstrukcję piersi po mastektomii i jest pełna uznania - skomplementuje Lubicza, a ten stwierdzi, że w Elmedzie pracują po prostu znakomici specjaliści...

 • O kościele, narkotykach i byciu geniuszem

  Gdyby wciąż był z nami, John Lennon w sobotę (9 października) obchodziłby 70. urodziny. Z tej okazji przypominamy kilka najbardziej kontrowersyjnych i błyskotliwych wypowiedzi artysty. Dla niektórych skandalicznych i obrazoburczych, ale zarazem inteligentnych i dających sporo do myślenia. A na zarażeniu fanów myśleniem Lennonowi zależało przecież najbardziej.

Dyskusje na temat: klan piersi