• Informacje na temat:

  klan pierwszy odcinek

Artykuły na temat: klan pierwszy odcinek
 • "Leśniczówka" nie pokonała "Klanu"!

  ..."Leśniczówka", która zadebiutowała 2 marca, zastępując emitowany dotąd w każde piątkowe popołudnie "Klan", nie podniosła oglądalności TVP1. Po pierwszym odcinku aż 165 tysięcy widzów zrezygnowało z obejrzenia drugiego... - Ale to było nudne - napisał na oficjalnym fan page’u "Leśniczówki" jeden z widzów. Dopatrzono się także błędów merytorycznych.

 • Kaja Paschalska nie zamierza odejść z "Klanu"!

  Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", którą od kilku tygodni oglądamy w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nie ma zamiaru - co ostatnio zasugerował jeden z portali - rozstać się z serialem, w którym gra już od 18 lat.

 • Kalendarz emisji premierowych odcinków polskich seriali

  ...- w poniedziałek 28 sierpnia - TVP2 pokaże pierwszy tej jesieni premierowy odcinek "M jak miłość", a Jedynka rozpocznie emisję 21. sezonu "Klanu". W środę 30 sierpnia Dwójka zaprosi na nowy odcinek "Na dobre i na złe", a w czwartek 31 sierpnia Jedynka zaprezentuje pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek "Ojciec Mateusza". Serialowa jesień w TVP1 na dobre rozpocznie się w pierwszy weekend września...

 • "The Voice of Poland": Trudne wybory Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak

  Za nami pierwszy odcinek na żywo piątej edycji "The Voice of Poland". Tradycyjnie nie obyło się bez łez i emocjonalnych wyznań.

 • „Klan”: Przeżyjmy to jeszcze raz

  ...„Klan” ma już 18 lat. Jak wyglądał pierwszy odcinek serialu ?

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • „Klan”: Serial z udziałem Bożenki to klapa?

  Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) wreszcie doczeka się premiery serialu, w którym zagrała. Pierwszy odcinek obejrzy w towarzystwie Miłosza (Konrad Darocha) i Kamili (Martyna Kowalik)... Niestety, to, co zobaczą na ekranie, nie zachwyci ich!

 • "W kręgu zła": Nie tylko sekty

  "W kręgu zła" to program, który odsłania sekrety tajemniczych subkultur, stowarzyszeń, a nawet sekt. Pierwszy odcinek widzowie kanału ID obejrzą w czwartek, 16 października.

 • „Klan”: Mocny początek sezonu... Lubiczowie wracają z wakacji!

  Dziś – w poniedziałek 28 sierpnia – o godzinie 17.55 TVP1 wyemituje pierwszy po wakacyjnej przerwie premierowy odcinek sagi rodu Lubiczów. Fanów najdłużej w historii polskiej telewizji emitowanego serialu czeka mnóstwo emocji... 21. sezon „Klanu” rozpocznie się od kilku bardzo mocnych uderzeń!

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

Zdjęcia na temat: klan pierwszy odcinek
Dyskusje na temat: klan pierwszy odcinek