• Informacje na temat:

  klan romans

Artykuły na temat: klan romans
 • Klan

  Grażynka narzeka, że odkąd dzieci się wyprowadziły, ona ma za mało zajęć i dlatego wymyśliła sobie odmalowanie pokoju Kasi. Co prawda, Poldek trochę narzekał ale przecież to ona będzie malować i na pewno ze wszystkim zdąży przed wyjazdem na ferie. Darek spotyka przed przedszkolem Dżesikę. Ma pretensje, że o wszystkim wygadała się jego żonie. Dżesika nie może zrozumieć, dlaczego ich romans to...

 • "Klan": Problem z byłą kochanką Chojnickiego

  Zapowiadają się gorące i emocjonujące sceny! Do serialu "Klan" wraca bowiem doktor Alina (Sylwia Wysocka), która zamieszała w życiu Chojnickiego (Andrzej Grabarczyk), by potem go porzucić.

 • Klan

  ...na portalu plotkarskim zdjęcie Marty z ojcem Borysa. Wychodzi na to, że jego romans z panią redaktor wyszedł na jaw. W Rosso trwają przygotowania do studniówki Małgosi. Gabriela z obawą obserwuje całe...

 • Magdalena Górska: Powrót do "Klanu" po 16 latach

  Po raz pierwszy pojawiła się w tym serialu jako 15-latka. - Grałam wówczas zagubioną i próżną dziewczynkę - wspomina. Dziś jej bohaterka Sandra to dorosła, silna kobieta, która wie, czego chce i uparcie dąży do celu.

 • "Klan": Skandal u Lubiczów! Rafalski wdał się w romans ze swoją pacjentką?

  Pod adresem znanego z niewierności Rafalskiego (Jacek Borkowski) padnie poważne oskarżenie: ma romans z pacjentką Elizą (Zofia Nowakowska)! Ile w tym prawdy?

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Klan": Martę i Vujkovicia połączy gorący romans!

  Vujkovic (Roman Frankl) zdradzi Pawłowi (Tomasz Stockinger), że ma romans z piękną i sporo od niego młodszą kobietą. - Znasz ją, ale chyba nie lubisz, bo kiedyś zaszła ci za skórę - powie Lubiczowi. Okaże się, że nową kochanką Stiepana jest... Marta (Edyta Herbuś).

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • "Klan": Czesia i Brajan będą mieli romans?

  W 3102. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w piątek 31 marca o godzinie 18.00) Czesię nieoczekiwanie odwiedzi Brajan. Od razu po przekroczeniu progu mieszkania Kurzawskich zacznie flirtować z żoną Darka. - Cześć, myślałam, że to Darek - zdziwi się na widok Brajana Czesia. - O tej godzinie nie ma go przy tak pięknej żonie? - zapyta mężczyzna, patrząc zalotnie na żonę przyjaciela. Kurzawska od...

 • Gene Hackman prezydentem

  Gene Hackman ( "Genialny klan" , "Za linią wroga" ) zagra byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych w najnowszym projekcie wytwórni 20th Century Fox, filmie "Mooseport". Na fotelu reżysera opowieści zasiada Donald Petrie ( "Miss Agent" ). W "Mooseport", u boku Gene'a Hackmana, wystąpi Ray Romano ( serial "Everybody Loves Raymond").

Zdjęcia na temat: klan romans
Dyskusje na temat: klan romans