• Informacje na temat:

  klan stanisława

Artykuły na temat: klan stanisława
 • Klan

  Podczas przeglądania zdjęć z weekendowego wyjazdu, Pawełek nieoczekiwanie wyznaje ojcu, że bardziej lubi Barbarę niż Jadwigę. Stanisława i Jeremiasz goszczą...

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • "Klan": Niezapomniana ciocia Stasia

  Dla milionów widzów Kazimiera Utrata była przede wszystkim ciepłą, troskliwą panią Stanisławą z "Klanu".  Ciocię Stasię, Polkę, która wróciła do kraju z zesłania do Kazachstanu, poznaliśmy podczas jednej z wigilii zorganizowanych przez Elżbietę (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego Chojnickich (Andrzej Grabarczyk).  - Miałam grać Stasię trzy tylko miesiące, a zostałam w "Klanie" na lata... - mówiła...

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • "Klan": Kazimiera Utrata nie żyje

  ...- "Klan" bez cioci Stasi nie będzie już taki sam... - piszą fani sagi rodu Lubiczów na Facebooku, żegnając wybitną aktorkę Kazimierę Utratę. Wiadomość o jej śmieci wstrząsnęła widzami najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Kazimiera Utrata zmarła w niedzielę 12 sierpnia.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Stanisława Celińska sporo przeszła. Alkohol niemal zniszczył jej życie

  Stanisława Celińska (70 l.) martwi się, gdy słyszy o chorobie Agnieszki Kotulanki (61 l.). Ona też piła na umór, była na dnie. Ale postanowiła walczyć. W tym roku będzie świętować 30. rocznicę życia w trzeźwości.

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz, i Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz, wezmą udział w Wielkim Teście o Telewizji, który odbędzie się 29 października.

 • Klan

  W domu Rafalskiego wybucha poranna kłótnia sprowokowana przez Jaśka. W efekcie Małgosia zarzuca Beacie, że wysyła za nią na przeszpiegi Feliksa i zdenerwowana...

 • W "Klanie" jak w domu

  Kazimiera Utrata dziesięć lat temu pojawiła się na planie "Klanu". - Traktuję to miejsce prawie jak drugi dom - mówi .

Zdjęcia na temat: klan stanisława
Dyskusje na temat: klan stanisława