• Informacje na temat:

  klan zakonnica

Artykuły na temat: klan zakonnica
 • "Klan": Śmierć u Lubiczów! Nie żyje siostra Dorota!

  Twórcy "Klanu" zdecydowali o definitywnym zamknięciu wątku Doroty, czyli najmłodszej córki Marii (śp. Halina Dobrowolska) i Władysława Lubiczów (śp. Zygmunt Kęstowicz), która wybrała życie zakonne. Wcielająca się w tę postać aktorka Agnieszka Wosińska nie występuje w serialu już od 2010 roku, a teraz grana przez nią bohaterka zostanie uśmiercona.

 • Kolejna zakonnica zaśpiewa

  Ania Mucha w czwartej edycji "jak Oni śpiewają" biegała w przebraniu zakonnicy. W kolejnej odsłonie show pojawi się inna, tym razem serial owa zakonnica.

 • "Klan": Maria Niklińska nagrała płytę

  Do tej pory skupiała się głównie na aktorstwie, teraz w jej duszy gra muzyka. Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", bo o niej mowa, wydaje debiutancką płytę "Maria". W wywiadzie zdradza, że wielką inspiracją jest dla niej pradziadek Dominik, który był pionierem jazzu w Polsce.

 • Namiesza w "Barwach szczęścia"

  W "Barwach szczęścia" pojawi się nowa bohaterka. Edyta uprzykrzy życie rodzinie męża żądaniami, pretensjami i namawianiem do przestępstwa. Zagra ją znana z serialu "Klan" Agnieszka Wosińska.

 • "Klan": Czy Daniel wreszcie się zakocha i będzie szczęśliwy?

  W 2999. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w środę 19 października o godzinie 18.00) Daniel wybierze się do prowadzonego przez zakonnice hospicjum, do pracy w którym namówiła go kiedyś ciotka Dorota (Agnieszka Wosińska). Chłopak będzie chciał dyskretnie wybadać, czy pieniądze należące jeszcze niedawno do sekty, a przelane przez niego na konto ośrodka, dotarły do adresata. Przy okazji dowie się...

 • Coraz więcej księży w serialach

  Księża i zakonnice coraz częściej pojawiają się w serialach TVP - "Siostrach", "Ojcu Mateuszu", "Plebanii", "Złotopolskich", "Klanie" czy "Ranczu". Wszystkie te telenowele łączy jedno: pokazują duchownych w dobrym świetle.

 • Agnieszka Wosińska zrzuci habit!

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyła bodaj najbardziej znana zakonnica w Polsce, czyli Agnieszka Wosińska, którą szeroka widownia kojarzy przede wszystkim z roli siostry Doroty Lubicz z "Klanu". Sprawdź, kogo zagra!

 • Earl Jacob rozrabia: Twoja mama lubi mnie bardziej niż ty (teledysk)

  Do sieci trafił pierwszy teledysk promujący debiutancki album Earla Jacoba, reggae'owego wokalisty znanego z m.in. grup Pablopavo i Ludziki oraz The Bartenders. Wideo nakręcono do piosenki "Twoja mama lubi mnie bardziej niż ty".

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  Lewińskiej. Ten zauważa jej niepewność i by wyjaśnić sprawę, proponuje Żakowskiej, żeby się do niego wprowadziła. Klan odc. 3363 Dziwna sytuacja, na jaką Patrycja naraziła Jaśka, przygnębia chłopaka(...) potencjalnego dawcę. Wyniki są dobre, więc decyduje się na zabieg. Gdy spotyka się z Anną, zdradza partnerce szczegóły swojej konspiracyjnej działalności. Do rybnickiego szpitala trafia zakonnica z silnym...

 • Weekend w serialach

  Piątek "Klan" odc. 3102 Pieniądze, które wpłynęły anonimowo na konto start-upu, nie dają Czesi spokoju. Darek złości się na żonę, że szuka dziury w całym. Niebawem na jaw wychodzi, że pieniądze wpłacił... Brajan. "Pierwsza miłość" odc. 2472 Urodzinowy obiad, przygotowany przez Sabinę, robi duże wrażenie na Aleksie. Po wyjściu rodziców dziewczyna opowiada mu trudną historię swego życia...

Wideo na temat: klan zakonnica
 • Meteora

  Na gorącej równinie w środkowej Grecji, zawieszone między niebem a ziemią, znajdują się dwa prawosławne klasztory, położone na szczycie filarów z piaskowca. Pod nimi, w dolinie toczy się zwyczajne życie wypełnione pracą i gwarem – mocny kontrast w stosunku do ascetycznego, przepełnionego pobożnością i ciszą klasztornego świata. Młody mnich Theodoros i zakonnica Urania postanowili poświęcić życie Bogu i surowym praktykom religijnym. Ale rodzące się między nimi uczucie stawia ich dotychczasowe...

 • Ja, Frankenstein

  Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki temu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.

 • Almanya

  Komediodramat o wielopokoleniowym klanie Turków, od dziesięcioleci mieszkających w Niemczech. Rodzina jest duża. Każdy ma inne problemy i czuje przynależność do innej kultury - część członków klanu mówi o sobie "Jestem Turkiem". Inna "Jestem Niemcem". Nestor rodu postanawia kupić dom w Turcji i zabrać tam rodzinę. Początkowo pomysł nie budzi zachwytu. Ostatecznie cała rodzina wyrusza w daleką podróż. Mieszanka zgoła odmiennych społecznie kultur ubarwia film Yasemin Şamdereli, która doskonale...

Dyskusje na temat: klan zakonnica