• Informacje na temat:

  klasyczny design

Artykuły na temat: klasyczny design
 • ...dla firmy Deichmann. Wybrane przeze mnie modele oddają mój styl i mam nadzieję, że przypadną Polkom do gustu. Postawiłam na ciekawy design, ale także na wygodę" - komentuje współpracę MARGARET. Co...

 • Kto ma szansę na MocArta?

  RMF Classic ogłosił nominacje do MocArtów 2011. Głosy można oddawać w czterech kategoriach na stronie www.rmfclassic.pl. To już druga edycja plebiscytu. Kto w 2011 roku zabłysnął na polu artystycznym? Kto przyćmił innych talentem? Kto zdobędzie cenną statuetkę? Dowiemy się 22 lutego. Głosowanie potrwa do 5 lutego.

 • Emma Watson projektuje

  ...kolekcje, które byłyby etycznie wytwarzane. Dlatego zdecydowałam się na współpracę z People Tree i na stworzenie kolekcji, z której będę dumna zarówno pod względem etyki, jak i designu" - powiedziała...

 • MocArty 2011: Więckiewicz Człowiekiem Roku!

  Robert Więckiewicz zdobył MocArta dla Człowieka Roku 2011 roku. W środę, 22 lutego, w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się uroczystość rozdania nagród przyznawanych przez stację RMF Classic. To już druga edycja plebiscytu.

 • Claudia Schiffer projektantką

  Po tym, jak przez ponad dwie dekady była twarzą innych projektantów, supermodelka Claudia Schiffer, twierdzi, że jest gotowa stworzyć własną markę odzieżową.

 • Gejowskie porno Jamesa Franco

  James Franco, nominowany w 2011 roku do Oscara za rolę w filmie "127 godzin", przyzwyczaił już nas do tego, że hollywoodzkie superprodukcje ("Spider-Man 3", "Geneza planety małp") to wyłącznie jego poboczna aktywność. Enfant terrible amerykańskiego kina wziął właśnie udział w kolejnym kontrowersyjnym projekcie.

 • Organiczne ubrania Hermiony

  Po udanym debiucie w roli projektantki ekologicznej kolekcji Emma Watson rozpoczyna współpracę z domem mody Alberty Ferretti. Również tym razem brytyjska aktorka przygotuje ubrania organiczne.

 • "Pacific Rim": Stal i iskry

  "Generał Daimos", "Yattaman", "Mobile Suit Gundam", "Patlabor" - tytuły tych, a także wielu innych japońskich produkcji powinny zadzwonić w głowach widzów podczas seansu "Pacific Rim". Ta opowieść o inwazji na Ziemię potworów z innego wymiaru wskrzesza bowiem "mecha", podgatunek science-fiction o sterowanych przez ludzi wielkich robotach bojowych.

 • "Zbliżenia": Katowice, jakich nie zna kino

  Współautorka scenariusza i reżyser filmu "Zbliżenia" Magdalena Piekorz umieściła akcję swojej najnowszej produkcji na rodzinnym Śląsku.

 • Seth MacFarlane: Pies, który mówi

  Ci, którym nieobce są nazwiska twórców animowanych produkcji dla dorosłych: Matta Groeniga ("Simpsonowie") oraz Treya Parkera i Matta Stone'a ("Miasteczko South Park") - z pewnością słyszeli już o gościu imieniem Seth MacFarlane ("Głowa rodziny"). Do kin trafił właśnie jego fabularny debiut "Ted".

Wideo na temat: klasyczny design
 • Naznaczony: Rozdział 3

  Nieczęsto na ekranach kin możemy oglądać klasyczny horror. Seria "Naznaczony" jest hołdem wobec klasyki gatunku. Trzecia część filmu to prequel; nawiedzona rodzina Lambertów korzysta z pomocy uzdolnionego medium - Elise Rainier, dzięki której dowiemy się, jak doszło do tragicznych wydarzeń.

 • Spokój w duszy

  Tono wychodzi z więzienia, gdzie spędził pięć lat za kradzież złomu. Wraca do rodzinnej miejscowości o nazwie Čierny Hron i okazuje się, że wszystko się tu zmieniło. Żona ledwo go poznaje, jego pięcioletni syn traktuje go jak obcego, ponadto nikt nie chce zatrudnić złodzieja. Tono nie chce dłużej kraść, ma dość takiego życia. Tymczasem jego przyjaciel Štefan, wpływowy lokalny biznesmen, nie chce go znać. Koledzy z dzieciństwa - Mark, katolicki ksiądz i Peter, biznesmen odnoszący sukcesy -...

 • Gabinet doktora Caligari

  Gabinet dr. Caligari to czołowy przedstawiciel ekspresjonizmu, film, z którego filmowcy czerpią wzorce po dziś dzień. To także klasyczny film grozy. Alan przychodzi do gabinetu tajemniczego doktora Caligari, gdzie wróż Cesare przepowiada, iż Alan pożyje jeszcze tylko do zmroku. Faktycznie, mężczyzna zostaje zamordowany a wróżbita staje się głównym podejrzanym. Cesare ucieka przed pragnącym go zlinczować tłumem, ale w końcu umiera z wyczerpania. Sprawę w swoje ręce postanawia wziąć Francis,...