• Informacje na temat:

  klasyczny gorset

Artykuły na temat: klasyczny gorset
 • Anna Dereszowska tłumaczy się z wpadki w Wenecji! "Moja suknia nie była plagiatem"

  .... Zaznacza też, że w przypadku tak klasycznych modeli jak spódnica z gorsetem łatwo o podobieństwa. "Trudno jest w modzie wymyślić coś, szczególnie jeśli to jest spódnica z gorsetem, żeby ona było do(...)We wrześniu Anna Dereszowska brała udział w 75. Festiwalu Filmowym w Wenecji. Na jednej z imprez pojawiła się w kreacji projektu Violi Piekut, składającej się z czarnego gorsetu i długiej, obszernej...

 • "Taniec z Gwiazdami" [finał]: Kryształowa Kula dla Agnieszki Sienkiewicz

  Agnieszka Sienkieiwcz w duecie ze Stefano Terrazzino wygrała drugą edycję programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars" na antenie Polsatu. W finale pokonali parę Anna Wyszkoni-Jan Kliment.

 • Ślubne szaty

  22 lutego Kinga i Piotr Zduńscy bohaterowie "M jak miłość", staną na ślubnym kobiercu. Sprawdź, w czym państwo młodzi wystąpią przed ołtarzem!

 • "Trzej muszkieterowie" w 3D

  Doug Liman prowadzi rozmowy z wytwórnia Warner Bros w sprawie przywrócenia na ekran klasycznej powieści Aleksandra Dumasa "Trzej muszkieterowie". W technice 3D.

 • Weźmie ślub w swoje urodziny!

  ...kobiece kształty, ale za to wyjątkowo niewygodną do poruszania się, oraz klasyczną - z gorsetem i falbaniastą, długą spódnicą. Zdecydowałam się na drugą opcję, kierując się komfortem przy tańczeniu...

 • Muszkieterowie w 3D

  Paul W.S. Anderson, twórca głośnych obrazów "Mortal Kombat", "Obcy kontra Predator" czy "Resident Evil" zamierza zrealizować nową wersję "Trzech muszkieterów". Film ma powstać w 3D.

 • Brosnan chrzani wszystko

  Pierce Brosnan ( "Krawiec z Panamy" , "Śmierć nadejdzie jutro" ) jest ciągle niezadowolony z faktu, że zrezygnowano z jego usług przy kompletowaniu obsady filmu "Casino Royale". Swoją rolą w filmie "Matador" pragnie udowodnić producentom najnowszego "Bonda", że popełnili wielki błąd.

 • Christoph Waltz jako Richelieu

  Laureat Oscara za rolę Hansa Landy w "Bękartach wojny", austriacki aktor Christoph Waltz, zagra kardynała Richelieu w nowej wersji 'Trzech Muszkieterów" w reżyserii Paula WS Andersona ("Resident Evil").

 • Jest zwiastun "Trzech muszkieterów 3D"!

  "Trzej muszkieterowie 3D" w reżyserii Paula W.S. Andersona ("Resident Evil") trafią do kin dopiero 14 października, jednak już teraz możemy zobaczyć zwiastun superprodukcji, będącej mieszanką kina akcji i filmów spod znaku płaszcza i szpady.

 • Najpiękniejsza kreacja

  Zielona suknia, którą Keira Knightley miała na sobie w jednej ze scen filmu "Pokuta", uznana została za najwspanialszy strój w historii kina.

Zdjęcia na temat: klasyczny gorset
Wideo na temat: klasyczny gorset
 • Jaśniejsza od gwiazd

  Fanny Brawne ma 18 lat, jest olśniewająco piękną i ciekawą świata dziewczyną. Powściągliwa matka dołożyła wszelkich starań, by córka wyrosła na rozważną i dobrze wychowaną pannę. Każdy dzień Fanny wypełniony jest niekonwencjonalnymi zajęciami, jak szydełkowanie, bale i długie spacery zawsze w towarzystwie przyzwoitki. Niewinne spotkanie z czarującym młodzieńcem, nieoczekiwanie przerodzi się w pierwszą prawdziwą miłość. To nieznane uczucie do niepoprawnego romantyka, sprawi, że dziewczyna...

 • Naznaczony: Rozdział 3

  Nieczęsto na ekranach kin możemy oglądać klasyczny horror. Seria "Naznaczony" jest hołdem wobec klasyki gatunku. Trzecia część filmu to prequel; nawiedzona rodzina Lambertów korzysta z pomocy uzdolnionego medium - Elise Rainier, dzięki której dowiemy się, jak doszło do tragicznych wydarzeń.

 • Spokój w duszy

  Tono wychodzi z więzienia, gdzie spędził pięć lat za kradzież złomu. Wraca do rodzinnej miejscowości o nazwie Čierny Hron i okazuje się, że wszystko się tu zmieniło. Żona ledwo go poznaje, jego pięcioletni syn traktuje go jak obcego, ponadto nikt nie chce zatrudnić złodzieja. Tono nie chce dłużej kraść, ma dość takiego życia. Tymczasem jego przyjaciel Štefan, wpływowy lokalny biznesmen, nie chce go znać. Koledzy z dzieciństwa - Mark, katolicki ksiądz i Peter, biznesmen odnoszący sukcesy -...