• Informacje na temat:

  klasyczny makijaż

Artykuły na temat: klasyczny makijaż
 • "Gra o tron": Urodowe sekrety Emilii Clarke

  Uwielbia klasyczne makijaże i świeżość kwiatowych perfum. Choć przywykła do charakteryzacji, najlepiej czuje się w naturalnym wydaniu. "To wspaniała perspektywa wiedzieć, że nie potrzebujesz wiele, by ulepszyć swoje naturalne piękno" - wyznaje Emilia Clarke.

 • Joanna Kulig: Ona jest szalona

  - Nie obśmiewamy, nie krytykujemy. Pokazujemy historię dwójki ludzi i opowiadamy o fenomenie disco polo z lat dziewięćdziesiątych. Chcieliśmy nakręcić rozrywkowy film i myślę, że to nam się udało - mówi Joanna Kulig. W debiucie Macieja Bochniaka "Disco polo" aktorka zagrała Ankę, która na scenie przybiera imię Gelsonina i czaruje mężczyzn melodyjnymi piosenkami o miłości.

 • Małgorzata Kożuchowska zaszalała ze stylizacją! To jakiś żart?!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) od lat jest podziwiana przez kobiety za swój dobry gust. Pojawiając się na czerwonym dywanie, zawsze zachwyca klasycznymi, ale równocześnie podkreślającymi jej(...), czerwona torebka, idealny makijaż i mała czarna. Jednak jeden dodatek przy sukience zepsuł całość. Do kreacji doszyty był ogromny kołnierzyk w kształcie uszu kultowej postaci Disney'a - Myszki Miki.

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Owłosiona Madonna

  ..."Nie goliłam nóg, miałam włosy pod pachami, nie nosiłam makijażu i zdecydowanie nie przystawałam do ideału ładnej dziewczynki. W konsekwencji wszyscy torturowali mnie jeszcze bardziej."

 • Jennifer Lawrence bez makijażu

  Jennifer Lawrence nie ma się czego wstydzić, dlatego też zgodziła się na plakat, na którym jest... bez makijażu. Amerykańska aktorka promuje w ten sposób nową kolekcję Diora.

 • Ola Kwaśniewska zeznaje w sądzie!

  ...postawiła na klasyczną czerń, w której wyglądała bardzo poważnie i elegancko.  Przed wejściem na salę Olka poprawiała jeszcze makijaż, aby przed sędzią wyglądać zapewne perfekcyjnie!  Ciekawe, co miała...

 • Coraz mniej klasycznych sukni na Oscarach

  "Kreacje stały się ważniejsze niż same nagrody" - powiedziała o oscarowych galach stylistka Joanna Horodyńska. Jej zdaniem na czerwonym dywanie coraz mniej jest klasycznych, eleganckich sukni nawiązujących do dawnego hollywoodzkiego szyku.

 • Małgorzata Godlewska zaskoczyła wyznaniem! „Skończyłam szkołę muzyczną”!

  Nagranie sióstr Godlewskich z przebojem Edyty Górniak i Krzysztofa Antkowiaka, stało się prawdziwym hitem w internecie przed świętami w grudniu 2017 roku. Małgorzaty i Moniki zwanej "Esmeraldą", trudno było nie zauważyć. Wyrazisty makijaż, wyzywające ubrania i głos - z pewnością nie taki jak u Edyty Górniak, ale bardzo charakterystyczny. Celebrytkom jednak bardzo daleko do poprawnego śpiewania...

 • Makijażyści zbierają siły przed Oscarami

  Specjaliści od makijażu już kompletują swoje pędzle przed oscarową galą. Od ich kunsztu w dużej mierze zależy wygląd znakomitych gości. O tym, jak umalować gwiazdę i nie zawieść jej oczekiwań, opowiada Benjamin Rousseau, światowej sławy makijażysta.

Zdjęcia na temat: klasyczny makijaż