• Informacje na temat:

  klasyczny wygląd

Artykuły na temat: klasyczny wygląd
 • "Gra o tron": Urodowe sekrety Emilii Clarke

  ...aktorskiej. Ta nieustraszoność widoczna jest też w podejściu aktorki do wyglądu i kreowania wizerunku. Nigdy nie rezygnuje z odważnej, ognistoczerwonej szminki, chętnie zmienia też fryzury, nierzadko(...), tonizowania czy nawilżania. Mogę być pijana i wyczerpana, ale zawsze robię demakijaż. Zasadniczo kluczem do uzyskania pięknego wyglądu jest czysta, nawilżona skóra. Jeśli pijesz wystarczająco dużo wody...

 • "Ja nie wracam" : W podróży

  Ania z wyglądu przypomina kilkunastoletnią dziewczynę. Tak naprawdę jest dorosłą, niezależną kobietą. Pracuje na uniwersytecie jako asystentka profesora. Uczy studentów. W dzieciństwie była wychowanką domu dziecka i tylko dzięki bardzo ciężkiej pracy udało jej się zacząć wszystko od nowa.

 • Kobieta-kameleon

  Dorota Chotecka, czyli Krystyna Więcławska z "Rancza", żartuje czasem, że jest kobietą-kameleonem, bo uwielbia zmieniać swój wygląd.

 • "Gorący pościg", czyli trochę uzbrojone i w sumie niebezpieczne

  Główny pomysł scenariuszowy komedii "Gorący pościg" (na ekranach od 15 maja) oparto na klasycznym schemacie "buddy movies" - filmów o niedobranych parach ludzi, których zetknęły ze sobą niecodzienne okoliczności i którzy zmuszeni są do współpracy.

 • Joga od podstaw

  Magdalena Waligórska, czyli serialowa barmanka z "Rancza", jest wielką fanką jogi. To jej sposób na utrzymanie ciała w dobrej formie, a także na poprawienie wyglądu, lepsze samopoczucie i zdrowie. Joga odwraca też naturalny proces starzenia się organizmu.

 • Nawiedzone domy zamiast hektolitrów krwi

  Stare, nawiedzone domy, które mają swoje sekrety - znamy je chociażby z takich filmów jak "Naznaczony", "Inni", "Sierociniec", "Kobieta w czerni", "Obecność" czy "Annabelle". Wybory widzów z ostatnich lat pokazują, że epoka krwawych slasherów się skończyła, do łask powróciły klasyczne ghost story i horrory typu "haunted house", w których zamiast hektolitrów krwi, na wyobraźnię widza ma działać mroczna atmosfera.

 • Anna Mucha zmieniła fryzurę. Wygląda lepiej?

  ...w odmienionej fryzurze. Zniknęły długie proste włosy, zastąpione zostały krótszym, klasycznym uczesaniem. Fani nie szczędzili słów zachwytu. "Ale bomba", "Pięknie wyglądasz, Aniu" - pisali(...) nieco zmienić swój wygląd, by dostosować się do scenariusza i granej przez siebie postaci.  Ostatnio aktorka rozpoczęła nową pracę na planie filmowym. Tak ją to cieszy, że wiadomością postanowiła...

 • Co stało się z twarzą Umy Thurman?

  Niektóre hollywoodzkie gwiazdy chcą za wszelką cenę zatrzymać upływ czasu. Niestety, tej wątpliwej modzie ulegała ostatnio Uma Thurman ("Pulp Fiction", "Niebezpieczne związki", "Kill Bill"). Aktorka, która pojawiała się 9 lutego w Nowym Jorku na premierze miniserialu "The Slap", była wprost nie do poznania!

 • Syn Martyniuka nieźle obłowił się na weselu! Koperty wypchane pieniędzmi!

  ...klasycznych sztućców i zastawy obiadowej. W sumie uzbierało się 800 tys. zł na dobry początek…" - wylicza tabloid. A ten rzeczywiście może być bardzo dobry. Okazało się bowiem, że 19-letnia żona Daniela już jest w ciąży i prawdopodobnie stąd ten pośpiech. To tłumaczyłoby też osobliwy wygląd panny młodej... ***

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

Wideo na temat: klasyczny wygląd
 • Rafał Maślak o butach za kilka tysięcy

  Kupowanie bardzo drogich ubrań kojarzy mi się ze snobizmem – mówi Rafał Maślak. Model uważa, że można wyglądać ciekawie w ubraniach z popularnych sieci odzieżowych. On sam na co dzień zakłada stylizacje, które kosztują niewiele ponad 100 zł. Rafał Maślak uważany jest za jednego z najbardziej stylowych polskich mężczyzn z show-biznesu. Przywiązuje dużą wagę do dopracowanego wyglądu

 • Naznaczony: Rozdział 3

  Nieczęsto na ekranach kin możemy oglądać klasyczny horror. Seria "Naznaczony" jest hołdem wobec klasyki gatunku. Trzecia część filmu to prequel; nawiedzona rodzina Lambertów korzysta z pomocy uzdolnionego medium - Elise Rainier, dzięki której dowiemy się, jak doszło do tragicznych wydarzeń.

 • Spokój w duszy

  Tono wychodzi z więzienia, gdzie spędził pięć lat za kradzież złomu. Wraca do rodzinnej miejscowości o nazwie Čierny Hron i okazuje się, że wszystko się tu zmieniło. Żona ledwo go poznaje, jego pięcioletni syn traktuje go jak obcego, ponadto nikt nie chce zatrudnić złodzieja. Tono nie chce dłużej kraść, ma dość takiego życia. Tymczasem jego przyjaciel Štefan, wpływowy lokalny biznesmen, nie chce go znać. Koledzy z dzieciństwa - Mark, katolicki ksiądz i Peter, biznesmen odnoszący sukcesy -...