• Informacje na temat:

  klasyka powraca

Artykuły na temat: klasyka powraca
 • Trzy klasyki na DVD

  ..." z 1977 roku. Nakręcony przez Ryszarda Bera serial jest wierną ekranizacją powieści Bolesława Prusa. Akcja rozpoczyna się w Warszawie w 1878 roku, kiedy po kilku latach nieobecności do miasta powraca(...) pożyczek na bardzo korzystnych warunkach. Wszystkie te klasyczne seriale powracają na DVD dzięki Galapagos Films.

 • Szwagierkolaska powraca po 20 latach: Zobacz teledysk "Lisa Bon"

  Teledysk do utworu "Lisa Bon" zapowiada reedycję debiutanckiego albumu "Luksus" grupy Szwagierkolaska.

 • "Przereklamowani": Gwiazdorska obsada robi reklamy

  Genialny Robin Williams - zdobywca m.in. Oskara i czterech Złotych Globów powraca na mały ekran po 30 latach.  Wcielając się w Simona Robertsa w serialu "Przereklamowani", aktor jeszcze raz daje dowód swojego komediowego geniuszu. Ostatni raz Williamsa widzieliśmy w serialu "Mork i Mindy". Było to na przełomie lat 70-tych i 80-tych. Niedługo później aktor stał się na tyle popularny, że...

 • Mainstream da się lubić. Przegląd 10 polskich płyt rapowych, które pojawią się w 2015 roku

  Na początku stycznia zaprezentowaliśmy wam dziesięciu świetnie rokujących raperów, którzy w tym roku powinni zrobić duży krok w przód, jeśli chodzi o docenienie. Dzisiaj za to zabieramy was z podziemia i przenosimy się do głównego nurtu, który w 2015 będzie miał nam sporo do zaoferowania.

 • "Przereklamowani": Nowy serial z Robinem Williamsem i Sarah Michelle Gellar

  Genialny Robin Williams - zdobywca m.in. Oskara i czterech Złotych Globów powraca na mały ekran po 30 latach. Wcielając się w Simona Robertsa w serialu "Przereklamowani", aktor jeszcze raz daje dowód swojego komediowego geniuszu. Ostatni raz Williamsa widzieliśmy w serialu "Mork i Mindy". Było to na przełomie lat 70-tych i 80-tych. Niedługo później aktor stał się na tyle popularny, że porzucił...

 • "Jersey Boys" na Blu-ray i DVD

  Najnowszy film w reżyserii Clinta Eastwooda, ekranizacja musicalu nagrodzonego czterema nagrodami Tony, debiutuje 28 listopada na płytach Blu-ray i DVD. "Jersey Boys" to historia The Four Seasons, jednego z najpopularniejszych zespołów lat 60. XX wieku, którego płyty sprzedały się w nakładzie ponad 100 mln egzemplarzy.

 • Boston powraca!

  Amerykańska grupa Boston, twórcy takich klasyków, jak "More Than I Feeling" czy "Amanda", postanowiła przypomnieć o sobie fanom. Wzorem innych rockowych legend, zespół reaktywował się, a jego członkowie zamknęli się w studiu nagraniowym, w którym powstaje materiał na piątą w dyskografii zespołu płytę studyjną.

 • Queen: Mistrzowie powracają

  Zreformowana grupa Queen, z Paulem Rodgersem w roli wokalisty, opublikuje nagrania koncertowe dokumentujące ostatnią trasę koncertową zespołu. Album trafi do sklepów już 12 września.

 • Seal powraca do Polski

  Pod koniec listopada na trzy koncerty do Polski przyjedzie brytyjski wokalista Seal, promujący płytę "Soul 2".

 • Joe Bonamassa powraca do Polski

  20 października 2013 roku w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi Joe Bonamassa. Koncert reklamowany jest jako "gitarowe wydarzenie roku".

Wideo na temat: klasyka powraca
 • Mistrz tańca powraca

  Mistrz tańca powraca to debiut reżyserski Christiana Holtena Bonke i Andreasa Koefoeda, którego premiera odbyła się na festiwalu CPH:DOX w Kopenhadze w 2011 roku. Zdjęcia do filmu trwały dwa lata. Reżyserzy starali się jak najbardziej zbliżyć do filmowanych bohaterów. Pokazując zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zobrazowali co czują i jak reagują na pojawiające się pomiędzy nimi problemy. Film jest jednak nie tylko poruszającym tanecznym "love story", lecz również szczerym i...

 • Piła 3D

  Groza jeszcze nigdy nie była tak widowiskowa. Kultowa seria horrorów zyskuje nowy wymiar. Geniusz zbrodni Jigsaw powraca na ekrany kin w 3D. Grupa ludzi, którzy przetrwali mordercze zabawy Jigsawa, szuka wsparcia u guru samopomocy, a przy okazji również niedoszłej ofiary geniusza zbrodni -­- Bobby'ego Dagena. Okazuje się, że skrywa on mroczne sekrety, których ujawnienie doprowadza do nowej fail terroru na niewyobrażalną skalę.

 • Wrota do piekieł

  Twórca kultowych filmów grozy oraz "Spidermana" Sam Raimi, powraca pełnym akcji i efektów specjalnych thrillerem o młodej kobiecie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. W roli głównej występuje znana z filmu "Beowulf" Alison Lohman, jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia.