• Informacje na temat:

  klaudia halejcio z partnerem

Artykuły na temat: klaudia halejcio z partnerem
 • Klaudia Halejcio rozstała się z ukochanym!

  Klaudia Halejcio (29 l.) zdradziła, że znów jest singielką!

 • Gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnej kolacji

  Kilka dni temu u Leszka Stanka pojawiły się gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnym oglądaniu programu. Na Facebooku adoptowanego przez siebie psa Vadera, Leszek umieścił zdjęcia z kolacji. Pojawiali się m.in. Marzena Rogalska oraz Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem.

 • Klaudia Halejcio będzie mamą?! Co za szczere wyznanie!

  Już od dłuższego czasu Klaudia Halejcio (27 l.) jest szczęśliwa u boku swojego chłopaka - Jacka. Czy teraz właśnie przyszedł czas na kolejny etap w ich związku i niedługo zostaną rodzicami?

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Klaudia Halejcio jednak nie zamieszka z ukochanym!

  .... O ich relacji niewiele zatem wiadomo. Jak powiedziała "Twojemu Imperium" osoba współpracująca z aktorką, Klaudia Halejcio świetnie dogaduje się z partnerem i wszystko jest na dobrej drodze ku(...)Gdy Klaudia Halejcio (26 l.) wiosną br. związała się z przystojnym prawnikiem (wciąż nie ujawniła jego nazwiska), postanowiła, że nowego ukochanego będzie trzymać z dala od show-biznesu, ponieważ...

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • Klaudia Halejcio czeka na oświadczyny! Ukochany nie będzie zwlekać?

  Klaudia Halejcio (27 l.) od ponad roku jest szczęśliwie zakochana w mężczyźnie spoza branży show-biznesu. W rozmowie z tabloidem zdradziła, że w jej życiu niedługo mogą zajść poważne zmiany!

 • Klaudia Halejcio: Uczyła tańczyć Wieczorka

  W sobotę Klaudia Halejcio, uczestniczka "Tańca z gwiazdami", ćwiczyła z pasją kolejne figury tanecznie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby w ramionach trzymał ją partner z parkietu Tomasz Barański.

 • Klaudia Halejcio i Tomasz Barański: tygodnik odsłania kulisy ich rozstania

  Wydawało się, że Klaudia Halejcio (26 l.) i Tomasz Barański (36 l.) są ze sobą szczęśliwi. Wróżono nawet, że niebawem się zaręczą. Zamiast tego aktorka spakowała walizki i wyprowadziła się od tancerza.

 • Gwiazda "Tańca z gwiazdami" u lekarza

  Aktorka Klaudia Halejcio, którą w marcu zobaczymy w Polsacie w programie "Dancing with the Satrs. Taniec z gwiazdami", odniosła kontuzję.

Wideo na temat: klaudia halejcio z partnerem
 • Klaudia Halejcio chce wystąpić w "Playboyu"? Tomasz Barański będzie zazdrosny?

  Klaudia Halejcio (25 l.) powiedziała Robertowi Patolecie, że żałuje wycofania z "Playboya" rozbieranych sesji zdjęciowych, ponieważ kobieca nagość jest fantastyczna. Mimo to w dalszym ciągu odmawia sesji w tym piśmie. "Na razie nie czuję takiej dojrzałości w sobie, żeby to zrobić. Myślę, że to nie jest jeszcze ten moment" - stwierdziła aktorka. Czy jej partner byłby zazdrosny?(WideoPortal/x-news)

 • Last Minute

  Patryk Vega wraca w środku zimy z propozycją wprost spod egipskich piramid. Znakomity humor i seria fars zapewnią głównym bohaterom niekończące się pasmo wakacyjnych tarapatów. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i bystrego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na...

 • Klaudia Halejcio: Mimo plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku

  swobodę swojego partnera. – Już od dłuższego czasu jesteśmy razem i chyba mimo tych wszystkich plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku – mówi Klaudia Halejcio. Aktorka twierdzi, że(...) – mówi Klaudia Halejcio.

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

Dyskusje na temat: klaudia halejcio z partnerem