• Informacje na temat:

  klaudia musiał

Artykuły na temat: klaudia musiał
 • Klaudia Halejcio i Tomasz Barański będą mieli córeczkę?!

  Klaudia Halejcio (25 l.) i Tomasz Barański (35 l.) długo trzymali w tajemnicy, co tak naprawdę ich łączy. Dopiero, gdy ich miłość zdała ważny egzamin, wyszli z ukrycia. On już marzy o rodzinie, ale co ona na to?

 • Cezary Żak: Mamy wielką rzeszę fanów

  Fani serialu "Ranczo" odliczają dni do startu nowego sezonu w marcu. Cezary Żak zdradza, co wydarzy się w Wilkowyjach, czy zmaga się z demencją oraz czy pociąg do "wójtowania" ma we krwi.

 • Klaudia Wiśniowska przysłania krocze na urodzinach marki odzieżowej

  ...polskich ulicach. Na imprezie pojawiło się sporo znanych twarzy, w tym znana z rozbieranych sesji prezenterka Klaudia Wiśniowska, która przed fotoreporterami stawiła się w pożyczonej (?) sukience z tak dużym rozcięciem, że w obawie przed wpadką musiała na ściance przysłaniać krocze ręką.

 • Tomasz Barański, tancerz "TzG", stracił nerkę

  Tatiana tańczy w show - bo chce wrócić na szczyt kariery i do pełni zdrowia. Tomasz - bo wygrał walkę o życie.

 • "Na Wspólnej": Ola wyjedzie z Klaudią?

  Ola wyjedzie z Klaudią? Klaudia coraz mocniej naciska na Olę w sprawie ich wyjazdu do Holandii. Czy Zimińska w końcu zdecyduje się wyjechać z ukochaną? Tymczasem Marek i Stefan są zdruzgotani miażdżącą recenzją blogera Musiała. Postanawiają odejść z honorem i humorem! Zmieniają nazwę swojej restauracji na... "Najgorsza knajpa w mieście". Hofferowie, czy Kornaccy - kogo wybierze Tosia...

 • Klaudia Halejcio: Podróżuję za smakami

  Aktorka Klaudia Halejcio opowiedziała o swojej miłości do podróży i smaków, które z nich przywozi. "W każdym miejscu, w którym jestem, dopytuję o lokalne zwyczaje kulinarne. Moim marzeniem jest kurs kulinarny w Tajlandii" - mówi młoda gwiazda.

 • Klaudia Halejcio szczęśliwa! Zaliczyła ostatni egzamin na studiach!

  ...do końca to ogarnia. Mam nadzieję, że nie będę musiała uczyć się do wrześniowej poprawki" – zdradziła „Na żywo” Klaudia. Na szczęście celebrytce udało się pomyślnie przejść przez egzaminacyjne sito...

 • Krakowianka pod presją. Wywiad z Klaudią Gawor

  - Ewelina Lisowska od razu po programie zaczęła nagrywać. Dawid Podsiadło poczekał i ja też jestem bardziej skłonna poczekać, żeby nie zrobić czegoś, czego będę potem żałować - mówi INTERIA.PL Klaudia Gawor, zwyciężczyni trzeciej edycji programu "X Factor".

 • Tomasz Barański i Klaudia Halejcio: czy w ich związku szykuje się przełom?

  Aktorka Klaudia Halejcio (25 l.) i tancerz Tomasz Barański (35 l.) weszli w nowy etap związku. Niedawno on, pytany o to, czy budzi się w nim instynkt ojcowski, stwierdził, że może już czas się zdecydować. – Mam nadzieję, że niebawem… – powiedział.

 • Banderas, deszcz i gafa Rusin

  Karol Niecikowski i Klaudia Bryzek odpadli w trzecim odcinku "You Can Dance" nadawanym na żywo. Po raz pierwszy w historii telewizji polało się też na tancerzy 700 litrów wody. Gafę zaliczyła też Kinga Rusin.

Dyskusje na temat: klaudia musiał
 • Re: "Ranczo": Klucz do sukcesu

  (cytatem z ,,Wesela"), zupełnie nie w pogodnym stylu ,,Rancza". Rozmowy na skypie były beznadziejne, żadna nie odbyła się w całości - ciągle im przerywano - a to Klaudia, a to Grażyna, a to zezłoszczona(...) na siłę jeszcze przez dwie serie. Nawet jeśli na ograniczenie roli Lucy w 10 serii miały wpływ ,,inne sprawy zawodowe lub rodzinne" aktorki, to scenarzysta p. R. Brutter wcale nie musiał psuć świetnej

 • Re: "M jak miłość": Seniorki łapią złodzieja!

  Nowa M jak miłość Sandra Olszewska (Magda Zięba) Natalia Olszewska (Iga Milik) Paweł Olszewski (Maciej Musiał)

 • Re: "M jak miłość": Rodzinne święta Tamary Arciuch

  Nowa Lucyna Mostowiak (Małgorzata Socha) Paweł Mostowiak (Maciej Musiał) Agnieszka Mostowiak (Ewa Skibińska) Kasia Mostowiak (Aneta Zając) Daria Olszewska (Aleksandra Kisio) Małgorzata Olszewska (Katarzyna Paskuda) Klaudia Mostowiak (Anna Przybylska) Karolina Kwiatkowska (Maja Sablewska) Lucyna Kwiatkowska (Klaudia Halejcio) Klaudia Kwiatkowska (Agnieszka Szulim-Badziak)

 • Re: "M jak miłość": Zostanie pocieszycielką

  Cezary Olszewski (Paweł Okraska) Beata Kamińska (Anita Sokołowska) Lucyna Kamińska (Małgorzata Socha) Jagoda Kamińska (Magdalena Lamparska ) Paweł Kamiński (Maciej Musiał) Karolina Buford (Karolina Gruszka) Klaudia Kwiatkowska (Magdalena Boczarska)

 • Re: Alina targnie się na swoje życie

  Wydaję mi się, że mimo wszystko Waldemar nie powinien pakować się w związek z Klaudią. Ma żonę, z którą spędził całe życia, a Klaudia miała przecież być ich synową.. Po mimo wszystko Waldemar mógł(...) swoje małżeństwo będzie musiał bardzo długo czekać na zaufanie ze strony najbliższych.