• Informacje na temat:

  klaudiusz

Artykuły na temat: klaudiusz
 • Klaudiusz z "Big Brothera" brutalnie pobity!

  Jak donosi "Fakt", słynny Klaudiusz Sevković (46 l.) został zaatakowany w centrum Katowic!

 • John Hurt ma raka trzustki

  U brytyjskiego aktora Johna Hurta zdiagnozowano raka trzustki.

 • Klaudiusz Pobudzin z TV Trwam wyrasta na nową gwiazdę "Wiadomości"!

  Klaudiusz Pobudzin (36 l.), dotąd reporter TV Trwam, przygotowuje główne tematy polityczne dla "Wiadomości" TVP 1, które wcześniej były "działką" Justyny Dobrosz-Oracz. Jak dokonują się takie transfery?

 • DiCaprio w "Ja, Klaudiusz"?

  Powstanie kolejna ekranizacja powieści Roberta Gravesa "Ja, Klaudiusz". Jest wielce prawdopodobne, że słynną tytułową kreację Dereca Jacobi powtórzy Leonardo DiCaprio.

 • "To nie koniec świata!": Polowanie na Klaudiusza

  Gdyby tylko Klaudiusz okazywał jakiekolwiek oznaki posiadania sumienia, można byłoby powiedzieć, że ma już na sumieniu dwie ofiary. Najpierw do intymnych zwierzeń nakłonił Halinę, a potem Norę. Dla pisarza to wciąż mało i tym razem za cel wybrał sobie Ulkę. Czy jego grasowanie po Białej kiedyś się skończy?

 • "Ja, Klaudiusz" według Malkovicha

  John Malkovich ("Pod osłoną nieba", "Portret damy", "Na linii ognia") postanowił przenieść na duży ekran słynny serial , zrealizowany przez brytyjską telewizję BBC, "Ja, Klaudiusz". Aktor będzie autorem scenariusza, producentem filmu i zagra w nim najprawdopodobniej tytułową rolę. Producentem obrazu będzie Jerry Bruckheimer.

 • Wojtek kontra Klaudiusz!

  Od 8 stycznia emisja dwóch odcinków "Wszystko przed nami" o nowej stałej porze - 21.25! Co wydarzy się w 54. odcinku? O poranku, Wojtek odwozi ukochaną do pracy. Pod kancelarią, wpada na Klaudiusza - w towarzystwie jednego z klientów...

 • Gwiazda "Big Brothera" walczy w wyborach

  Słynny "Sznikers", czyli Klaudiusz Sevković z pierwszej edycji "Big Brothera", walczy w wyborach samorządowych o fotel radnego Chorzowa.

 • Gwiazdy pierwszej edycji "Big Brothera" mają okazję przypomnieć o sobie - Manuela Michalak-Jabłońska (33 l.), Piotr Gulczyński (40 l.) i Klaudiusz Sevkovic (38 l.) ponownie zawitają w domu Wielkiego Brata.

 • Ich Trzech konkurencją dla Ich Troje?

  Klaudiusz Sevkovic, Piotr Gulczyński i Arek Nowakowski, czyli trzech uczestników programu "Big Brother", utworzyli zespół, któremu nadali nazwę Ich Trzech. Już nagrali pierwszą piosenkę - "Nie umiem tańczyć", a teraz w planach mają zarejestrowanie płyty.

Zdjęcia na temat: klaudiusz
Wideo na temat: klaudiusz
 • "To nie koniec świata!": Wspólne interesy burmistrza i Klaudiusza

  - Z Klaudiuszem, ale wcześniej też z Pawłem, szukają nowego wizerunku dla burmistrza i odwiedzają różne arcyciekawe, przedtem burmistrzowi miejsca nieznane. Zdobywają te twierdze urody, designu, z niejakim powodzeniem – mówi tajemniczo Paweł Królikowski. Co jeszcze słychać u jego bohatera? Sprawdźcie sami!

 • "To nie koniec świata!": Piotr Rogucki jako... pisarz harlequinów?!

  Nowy bohater Klaudiusz pojawi się w 20. odcinku "To nie koniec świata!" i nieźle namiesza w życiu bohaterów! Sprawdźcie, co o swojej postaci powiedział nam aktor Piotr Rogucki.

 • Mieszkańcy domu "Wielkiego Brata" po 14 latach!

  Byli pierwszymi mieszkańcami domu Wielkiego Brata. Czy po 14 latach od udziału w pierwszym w Polsce reality show nadal utrzymują kontakty? "Z Klaudiuszem jesteśmy już 14 lat razem, jak kuchenka z gazem" - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Piotr „Gulczas” Gulczyński. "My często się widujemy z Klaudiuszem" - dodała Alicja Walczak. Bardzo się zmienili? (Dzień Dobry TVN/x-news)  

Dyskusje na temat: klaudiusz