• Informacje na temat:

  kleks

Artykuły na temat: kleks
 • Adam Probosz (47 l.) zagrał w "Akademii Pana Kleksa" i ponad trzydziestu innych produkcjach. Po tym, jak urodziła mu się córka, rzucił karierę aktorską.

 • Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!" rozpoczęty

  Koncertem największych przebojów z cyklu filmowego o Panu Kleksie rozpoczął się w niedzielę, 30 grudnia, w Poznaniu Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Widzowie przez tydzień zobaczą ponad sto pełno- i krótkometrażowych produkcji nakręconych dla dzieci i młodzieży.

 • Rola w "Panu Kleksie" była jej ostatnią. Monika Sapilak po latach!

  ...produkcji. - Po nakręceniu "Pana Kleksa w kosmosie" pojechaliśmy całą ekipą do Niemiec. Nie zapomnę przytulnego pensjonatu, gdzie podawano równiutko ucięte jajka na miękko, ani ogromnej pizzy na statku...

 • Wręczono nagrody festiwalu filmowego "Ale Kino!"

  Złote Koziołki - główne nagrody 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! otrzymały obrazy: "Daleko, daleko", "Głos pozbawionych głosu", "Bursztynowy amulet" i "Noc ponchongasów". Werdykt ogłoszono w sobotę, 6 grudnia, w Poznaniu.

 • Aleksandra Kwaśniewska pożegnała przyjaciela. „Serce rozpadło się na milion kawałków”

  Aleksandra Kwaśniewska (37 l.) nie od dziś jest zapaloną miłośniczką zwierząt, zwłaszcza psów. Niestety dziś, 1 sierpnia 2018 roku pożegnała swojego najwierniejszego przyjaciela – owczarka niemieckiego Kleksa.

 • Ok.100 produkcji na Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!"

  Ponad 100 filmów składa się na program 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Produkcje z całego świata będzie można zobaczyć w poznańskich kinach od 30 listopada. Większość filmów pokazywana jest w Polsce po raz pierwszy.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Nie żyje operator Włodzimierz Głodek

  Włodzimierz Głodek był autorem zdjęć do ponad 60 filmów i seriali. Urodził się w Sochaczewie 23 lipca 1954 roku. W 1978 roku ukończył studia na Wydziale Operatorskim łódzkiej Filmówki. W jego dorobku były m.in. filmy "Podróże Pana Kleksa", "Pan Kleks w kosmosie", "Człowiek z...", "Goodbye Rockefeller", "Oczy niebieskie" i "Spona". Miał na swym koncie również zdjęcia do takich seriali, jak "Kasia...

 • "Wędrujące Ale Kino!" dla najmłodszych

  Osiem miejscowości z całej Polski weźmie udział w 5. Festiwalu Filmów Młodego Widza "Wędrujące Ale Kino!". W jego trakcie pokazywane są wybrane produkcje z ostatniej edycji festiwalu "Ale Kino!" w Poznaniu.

 • "Ojciec Mateusz": Artur Pontek cieszy się, że jego dzieci grają w serialach

  ...się w kolejnych trzech filmach ("Zmowa", "Skrzypce Rotszylda" i "Pan Kleks w kosmosie") oraz w serialu "Banda Rudego Pająka". Zanim skończył szkołę średnią, wystąpił w kilkunastu produkcjach...

 • Kultowe piosenki z Pana Kleksa

  "Kaczka Dziwaczka", "Na Wyspach Bergamutach" - to muzyczne przeboje Akademii Pana Kleksa. W poniedziałek, 9 maja, ukazała się płyta z kultowymi piosenkami z filmów o Ambrożym Kleksie. Usłyszymy na niej m.in. Marylę Rodowicz i Małgorzatę Ostrowską.

Zdjęcia na temat: kleks
Dyskusje na temat: kleks