• Informacje na temat:

  klienta sieci

Artykuły na temat: klienta sieci
 • Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski pracują dla sieci dyskontów!

  ...projektanci w ten sposób tworzą sobie "akcję pijarową" i "wchodzą do świadomości masowego klienta po drabince zrobionej przez chorych na białaczkę". A wy jak uważacie? Być może ich produkty kupią...

 • "Ida" w izraelskich kinach

  Na ekrany jednej z sieci kinowych w Izraelu wszedł film "Ida" Pawła Pawlikowskiego. Izraelski krytyk, choć ocenia film jako "wart obejrzenia", zarzuca mu przerost formy artystycznej nad treścią.

 • ...jednak koleżanka Maffashion mocno przesadziła z odsłanianiem swojej prywatności. Niektórzy uważają, że sięgnęła już dna w swoim ekshibicjonizmie w sieci. Otóż Deynn oraz jej chłopak przechodzili...

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

 • Teściowa w sieci

  Mirosław Baron (Tomasz Karolak) i jego żona Sylwia (Izabela Kuna) są właścicielami stacji benzynowej. Małżonkowie z niecierpliwością czekają na budowę...

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

 • Agata Młynarska, Krzysztof Ibisz i inni celebryci w szoku! Ich dane wyciekły do sieci!

  Na polskie gwiazdy padł blady strach. Jeden z hakerów wykradł ich dane i opublikował!

 • "Epizod III": Zemsta Sithów?

  W Sieci pojawiły się kolejne spekulacje na temat tytułu trzeciej odsłony sagi "Gwiezdne wojny" George'a Lucasa. Ujawniony ostatnio fakt przemawia za tytułem "Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith". Okazało się bowiem, iż należąca do reżysera firma Lucasfilm nabyła prawa do domeny internetowej o nazwie revengeofthesith.net.

 • W jednym z salonów sprzedaży telefonów komórkowych dochodzi do kolejnej kradzieży. Na miejsce przybywa patrol policji. Przestępcy zabijają klienta. Funkcjonariusze...

 • Bezkarne piractwo

  Piraci sprzedający w Sieci filmy na DVD i VCD są praktycznie bezkarni! Strzec policji muszą się za to klienci internetowych serwisów, bo mogą trafić do więzienia nawet na pięć lat. Łódzka policja prowadzi dochodzenie w sprawie serwisu internetowego oferującego pirackie kopie filmów. W Internecie bez trudu można znaleźć strony proponujące sprzedaż filmów i muzyki.

Wideo na temat: klienta sieci
 • Nowy hit internetu! Tak Polacy walczą o darmowe hamburgery!

  Zobaczcie, co niektórzy Polacy są w stanie zrobić, aby dostać coś za darmo! W tym przypadku chodziło o hamburgera! W nowo otwartym centrum handlowym jedna z sieci fast food gwarantowała darmowe kanapki (o wartości 5 złotych!) stu pierwszym klientom! Ten film rozbawi Was do łez!