• Informacje na temat:

  klimat sezonu

Artykuły na temat: klimat sezonu
 • W kolejnym sezonie doktor Hank Lawson zdecyduje się chwilowo wrócić do Hamptons, by zająć się chorym muzykiem. Divya, świeżo upieczona mama, zorganizuje...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • W kolejnym sezonie doktor Hank Lawson zdecyduje się chwilowo wrócić do Hamptons, by zająć się chorym muzykiem. Divya, świeżo upieczona mama, zorganizuje...

 • Recenzja Susan Boyle "Hope": Natychmiastowa muzyczna amnezja

  Nowa płyta Susan Boyle (oczywiście z coverami), choć świąteczna nie jest, zapowiada okres, kiedy wszyscy ścigać się będą na piosenki świąteczne. Sezon agresywnego (paradoks?) muzaka.

 • Wraca "Stranger Things"! Mamy zwiastun 2. sezonu

  Premiera drugiego sezonu "Stranger Things",  jednego z najlepszych seriali 2016 roku, została wyznaczona na 31 października. Jak na razie nie mamy zbyt wielu wiadomości na temat fabuły, ale wiemy, że(...) się" w tematykę sportowego wydarzenia i klimat serialu. Zresztą, zobaczcie sami! W kwietniu widzów czeka z kolei powrót Michaela Scofielda. Czas na kolejną ucieczkę z więzienia. Przypomnijmy, że...

 • Recenzja Marilyn Manson "The Pale Emperor": Californimanson

  Jest wciąż nadzieja, że Marilyn Manson nie skończy jak główny bohater serialu "Californication".

 • "Gra o tron": Siódmy sezon dopiero w 2017 roku

  ...​Produkcja 7. serii "Gry o tron" rozpocznie się latem tego roku - ogłosił Casey Bloys, prezes HBO. Zdjęcia do nowego sezonu będą kręcone w Północnej Irlandii, a dodatkowo również w Hiszpanii i na Islandii. Premiera nowego sezonu odbędzie się latem 2017 roku.

 • 10 najbardziej denerwujących rzeczy w polskim rapie

  W rapie zdarzają się rzeczy, które doprowadzają do szewskiej pasji jego odbiorców. Postanowiliśmy zebrać dla was dziesięć bolączek tego gatunku muzycznego. Oczywiście w polskim wydaniu.

 • "Ojciec Mateusz": Trwają zdjęcia do nowego sezonu

  ...​Wielbiciele "Ojca Mateusza" przejeżdżają setki kilometrów, żeby zobaczyć aktorów przy pracy w Sandomierzu. Także teraz, podczas kręcenia odcinków najnowszego sezonu, licznie towarzyszyli ekipie na rynku i staromiejskich uliczkach.

 • Recenzja Mela Koteluk "Migracje": Gaba bis

  To druga płyta Meli Koteluk. Meli Koteluk. Pamiętajcie o tym, bo w trakcie odsłuchu może zdać się Wam, że to nie Mela, ale Gaba. Gaba Kulka.

Zdjęcia na temat: klimat sezonu
Wideo na temat: klimat sezonu
 • "Terror: Dzień Hańby": Drugi sezon serialowej antologii

  „Terror: Dzień Hańby” to osadzona w realiach II wojny światowej, nowa odsłona serialowej antologii utrzymanej w klimacie pełnego napięcia horroru. Fabuła tej części skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

 • Figurantka, Sezon 1

  "Figurantka" to najnowszy serial komediowy telewizji HBO. Stworzona przez nominowanego do Oscara Armando Iannucciego produkcja to celna, a przede wszystkim zabawna satyra na współczesną politykę. Selina Meyer (Julia Louis-Dreyfus) jest rozwiedzioną samotną matką, byłym senatorem i kandydatką na stanowisko prezydenta, a obecnie wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Selina chce zmieniać świat na lepsze, ale - paradoksalnie - bycie jedną z najważniejszych osób w państwie czyni tę misję...

Dyskusje na temat: klimat sezonu
 • Re: "Belfer": Canal+ nie zrealizuje trzeciego sezonu?

  Jezu, trzeci sezon? Dla mnie I sezon był super i wszystkim którzy tak myślą polecam książkę Sebastiana Imielskiego. Bardzo podobny klimat. Świetny kryminał

 • Re: "Belfer": Sebastian Fabijański oświadczył się ukochanej!

  W temacie Belfra to polecam wszystkim książkę "Szkoła na wzgórzu" Sebastiana Imielskiego. Klimat bardzo podobny do I sezonu Belfra i nawet lepsza intryga kryminalna. A II sezon Belfra słaby.

 • Re: Będą ofiary w finale!

  Zdecydowanie najlepszy polski serial!! Jak dla mnie to arcydzieło, aż czuć klimat lat 40. Mam nadzieję, że doczekamy się IV sezonu:)

 • Re: Będą ofiary w finale!

  Mam nadzieję, że doczekamy się IV sezonu!! Zdecydowanie najlepszy polski serial, uwielbiam go :) Aż czuć klimat lat 40., ten serial to arcydzieło!!

 • Re: Laura jednak zostaje!

  Cóż.. Jeśli to prawda to... szkoda. Hotel już dawno, przestał być tym hotelem z pierwszego sezonu, stracił klimat, wątki ciągnięte są na siłę i nadszedł najwyższy czas, żeby to skończyć, a Laura mogłaby się poświęcić czemuś innemu, czemuś lepszemu. Chociaż teatrowi w większej mierze niż teraz.