• Informacje na temat:

  klimkiewicz

Artykuły na temat: klimkiewicz
 • "Singielka": Jeden krok do zdrady

  Wszystko wskazuje na to, że intuicja jej nie zmyli. Gdy któregoś dnia po raz kolejny zostanie sama w domu, niespodziewanie pojawi się u niej intrygujący sąsiad Kris (właściwie Krystian) Klimkiewicz(...) Klimkiewicza Natalia wpadnie na nowy pomysł na swoją przyszłość. W tym celu postanowi wziąć u niego kilka lekcji rysowania. W tym samym czasie ponętna pacjentka Iza (Magda Koleśnik) nie będzie próżnować...

 • Wielki powrót do "Hell's Kitchen"

  Wielkie zmiany w "Piekielnej Kuchni". Dotychczasowych sous szefów zastąpią uczestnicy z pierwszej edycji: Paulina Sawicka i Arkadiusz Klimkiewicz!

 • Malanowski i Partnerzy

  Iga i Marcin Rokiś martwią się o swojego ojca. Stanisław Rokiś jest bogatym biznesmenem. Od pewnego czasu ma problemy z kręgosłupem i zatrudnił do pomocy pielęgniarkę. To właśnie obecność Eweliny Klimkiewicz w domu ojca niepokoi rodzeństwo. Iga i Marcin podejrzewają, że młoda kobieta oczarowała Stanisława i będzie próbowała dobrać się do jego pieniędzy. Detektywi rozpoczynają obserwację...

 • Małgorzata Zajączkowska w filmie "Noc Walpurgii"

  Zakończyły się zdjęcia do filmu "Noc Walpurgi" w reżyserii Marcina Bortkiewicza. W główne role wcielili się Małgorzata Zajączkowska i PhilippeTłokiński. Obraz będzie pełnometrażowym debiutem fabularnym reżysera. Premierę zaplanowano na 2015.

 • W programie pojawi się tancerka Izabela Janachowska, której uczestnicy będą musieli przygotować torty weselne. Nie obędzie się bez krzyków - Arkadiusz Klimkiewicz, jeden z uczestników drużyny(...). Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku Klimkiewiczowi puściły nerwy i zaczęł ostro kłócić się z najstarszym kolegą z drużyny Niebieskich, 60 - letnim Grzegorzem Kaźmierczakiem. Amaro zareagował natychmiast...

 • Duże zmiany u Kuleszy i Dorocińskiego

  Nowy film Kingi Dębskiej, funkcjonujący dotychczas pod roboczą nazwą "Moje córki, krowy", trafi do kin ze zmienionym, oficjalnym tytułem - "Moja siostra". Obraz autorki "Helu", wyróżnionego na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" nagrodą za najlepszy scenariusz, z plejadą utytułowanych polskich gwiazd w obsadzie, wejdzie na ekrany 16 października.

 • Dramat uczestnika "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"

  Arkadiusz Klimkiewicz, który żegnał się już z pozostałymi uczestnikami.  Na koniec Modest pozwolił Bystroniowi zachowań bluzę: - Może ci się jeszcze przyda - dodał.

 • "Film o szczęściu" powstaje w Krakowie

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do krótkometrażowej produkcji Michała Turlewicza zatytułowanej "Film o szczęściu". Można już zobaczyć teaser produkcji.

 • Katarzyna Figura znów się załamie? Nie tak to sobie wyobrażała!

  ..., że Katarzyna Klimkiewicz przygotowuje fabularyzowaną biografię Jędrusik, była przekonana, że to ona ją zagra" – zdradza „Na żywo” znajoma aktorki.  Niestety, o tę samą rolę walczy też Joanna...

 • Powstanie kinowy film inspirowany płytą Kasi Stankiewicz

  Najnowsza płyta Kasi Stankiewicz stała się inspiracją nie tylko dla malarzy i rzeźbiarzy, lecz także twórców filmowych. Na podstawie piosenek z albumu "Lucy and the Loop" nakręcony zostanie film, składający się z dziesięciu odrębnych etiud. W pracy przy projekcie wezmą udział m. in. Jacek Borcuch i Grzegorz Zgliński.

Wideo na temat: klimkiewicz
 • Modest Amaro do uczestnika: Kur...

  Trzeci odcinek "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" znowu będzie obfitował w wiele emocji. Arkadiusz Klimkiewicz znowu oberwie od szefa Amaro!

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

Dyskusje na temat: klimkiewicz