• Informacje na temat:

  klipy kylie

Artykuły na temat: klipy kylie
 • "Desperatki" mają reżysera

  ..."), Eminemem ("We Made You" i "Love the Way You Lie"), Kylie Minogue ("All The Lovers"), 50 Centem ("Ayo Technology"), Britney Spears ("Toxic" oraz "Womanizer"), Pussycat Dolls ("I Hate This Part") czy Janet Jackson ("So Excited"). Czy i nowe nowe promo "desperatek" będzie równie wyzywające co większość projektów reżysera? Zobaczcie dotychczasowe klipy promujące serial...

 • Klipy ociekające seksem

  Teledysk do piosenki "Dirty" Christiny Aguilery został uznany najseksowniejszym teledyskiem wszech czasów.

 • Kylie Minogue: Zły przykład?

  Teledyski Kylie Minogue dają zły przykład. Za ich wzorem inni wykonawcy kręcą wręcz "pornograficzne" wideoklipy. Takiej myśli nie wyraził bynajmniej żaden z obrońców moralności, lecz sama piosenkarka!

 • Kylie Minogue wysoko, Eldo jeszcze wyżej

  Na liście najchętniej kupowanych płyt w Polsce na wysokim 6. miejscu zadebiutował najnowszy album Kylie Minogue zatytułowany "Aphrodite".

 • Kylie Minogue w lesie. Zobacz!

  Australijska gwiazda Kylie Minogue może dopisać kolejny punkt do listy swoich osiągnięć. Wokalistka po raz pierwszy podjęła się reżyserii, ilustrując własną piosenkę "Flower".

 • Kylie i wieża z kochanków

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć klip do singla "All The Lovers" australijskiej wokalistki Kylie Minogue. Piosenka zapowiada album "Aphrodite", który ukaże się 5 lipca.

 • Chylińska vs. Lady GaGa. Wybierz!

  Agnieszka Chylińska czy Lady GaGa? Która z wokalistek ma większe szanse na zwycięstwo w plebiscycie Przebój Lata 2010?

 • "Zderzać różne postawy"

  klipy prezentowane w serwisie teledyski portalu INTERIA.PL.

 • Rusza produkcja filmu o wokaliście INXS

  Reżyser teledysków Nick Egan, który dołączył do filmowców pracujących nad projektem filmu "Slide Away", będącego biografią muzyka Michaela Hutchence'a z grupy INXS, szykuje się do pracy. Wkrótce mają ruszyć zdjęcia do zapowiadanego już od dłuższego czasu obrazu.

 • Eros Ramazzotti podrywa Nicole Scherzinger

  Do sieci trafił teledysk "Fino All'Estasi" w którym Erosowi Ramazzottiemu towarzyszy gościnnie Nicole Scherzinger.

Wideo na temat: klipy kylie
 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • 20 000 dni na Ziemi

  Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret - "20 000 dni na Ziemi" - czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem? Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave'a - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie - zamienia się w niezwykły i...