• Informacje na temat:

  klitschko

Artykuły na temat: klitschko
 • Szachy z braćmi Kliczko

  "Klitschko" , reż. Sebastian Dehnhardt, Niemcy 2011, dystrybutor: Vivarto, premiera kinowa: 8 września 2011

 • Kliczko będzie promował film

  Słynny ukraiński bokser Władimir Kliczko, brat innego mistrza świata w wadze ciężkiej - Witalija, będzie w środę gościł w Warszawie. Wizyta związana jest z polską premierą filmu dokumentalnego o braciach Kliczko.

 • Neonaziści, zwierzęta i nastolatki

  W tym tygodniu na ekrany polskich kin wchodzi siedem nowych produkcji. Wśród bohaterów nadchodzących premier filmowych widzowie będą mogli wybierać pomiędzy neonazistami ukrywającymi homoseksualne skłonności, nieśmiałym pracownikiem zoo próbującym sprostać skomplikowanym zasadom ars amandi, a także skłóconymi przybyszkami z USA, które postanawiają podbić Paryż.

Wideo na temat: klitschko
 • Klitschko

  Pełnometrażowy dokument opowiada historię dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu: Witalija i Wladimira Kliczków. Mamy szansę podejrzeć życie wielkich mistrzów od stawiania pierwszych kroków w boksie w Związku Radzieckim. Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do elity czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczęło się w 1996 roku pierwszą zawodową...