• Informacje na temat:

  kloss w kinach

Artykuły na temat: kloss w kinach
 • „Stawka większa niż kłamstwo”: Tajemnice Hansa Klossa

  .... Zapytałem: - Jak powstał Kloss? Morgenstern wyjaśnił: - To był pomysł Safjana i Szypulskiego dla Teatru Telewizji. Ale modelem nie była konkretna postać, to raczej życiorysy kilku osób skupione w jednej(...) Stawki większej niż życie. Kto był pierwowzorem Klossa? Co w serialu było historyczną prawdą? Książka jest próbą odpowiedzi na te pytania.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Kapitan Kloss wraca w jakości HD

  Stanisław Mikulski i Emil Karewicz, czyli kapitan Hans Kloss i Brunner Herman, ze wzruszeniem obejrzeli w warszawskim kinie Kultura jeden z odcinków serialu, który dał im nieprawdopodobną popularność(...) serialu jest Stanisław Kolicki, Polak, agent wywiadu, któremu udaje się w czasie II wojny światowej przeniknąć do hitlerowskiej Abwehry jako Hans Kloss. "Stawka większa niż życie" emitowana będzie...

 • Tomasz Kot na tropie "Fotografa"

  Tomasz Kot po roli profesora Zbigniewa Religi w "Bogach" Łukasza Palkowskiego to jedno z najgorętszych nazwisk wśród polskich aktorów. Już 9 stycznia widzowie będą mogli podziwiać jego kolejną kreację - w "Fotografie", nowym filmie Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" i "Małej Moskwy". Z tej okazji przywołujemy niezapomniane role Tomasza Kota - mistrza filmowej transformacji.

 • J-23 znowu nadaje! Legenda powraca!

  Stanisław Mikulski i Emil Karewicz, czyli Hans Kloss i Hermann Brunner z kultowej "Stawki większej niż życie", byli najważniejszymi gośćmi wtorkowej premiery filmu "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Aktorzy, który po 40 latach przerwy znów wcielili się w swoje popisowe role, nie kryli wzruszenia, gdy widzowie w Multikinie Złote Tarasy powitali ich owacjami na stojąco!

 • Kloss w kinach. Kiedy?

  Film "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", w którym w rolach Klossa i Brunnera wracają po latach Stanisław Mikulski i Emil Karewicz, trafi na ekrany 16 marca. Reżyserem jest Patryk Vega, a autorami scenariusza Władysław Pasikowski i Przemysław Woś.

 • Aktor jednej roli?

  ...była równie popularna co "Stawka...". Dopiero teraz jest szansa, że aktor powtórzy sukces sprzed lat. Właśnie realizowane są zdjęcia do kinowej kontynuacji serialu "Kloss - podwójna stawka". Aktor(...) przeciwnikiem będzie oczywiście emerytowany Hans Kloss (Stanisław Mikulski).

 • "Tarzan": Małpi rozum

  Nie wiadomo, czy rzeczywiście rodzina goryli byłaby zdolna wychować małego chłopca porzuconego w dżungli, jednak z całą pewnością małpy należą do najinteligentniejszych zwierząt na świecie. Naukowcy prześcigają się w udowadnianiu kolejnych przebłysków inteligencji tych ssaków. Od 1 sierpnia w kinach w całej Polsce będzie można przypomnieć sobie historię "Tarzana. Króla dżungli".

 • "Życie na gorąco": Polski James Bond

  Serial powstał w 1978 roku na podstawie scenariusza Andrzeja Zbycha. Pod tym pseudonimem kryli się Andrzej Szypulski i Zbigniew Safjan, współtwórcy "Stawki większej niż życie". W ich zamyśle "Życie na gorąco" miało być rodzajem kontynuacji przygód kapitana Klossa, tyle że osadzoną we współczesności. Główny bohater redaktor Jan Maj, oprócz pisania artykułów do zachodniej prasy, zajmuje się...

 • Patryk Vega o "Służbach specjalnych"

  Aktorzy Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Olga Bołądź, Eryk Lubos i Agata Kulesza oraz "autentyczni przestępcy oraz byli oficerowie służb i policjanci" są w obsadzie "Służb specjalnych", które trafią do kin 3 października - poinformował reżyser Patryk Vega.

Zdjęcia na temat: kloss w kinach
Wideo na temat: kloss w kinach
 • Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

  Oczekiwana od lat kinowa wersja serialu sensacyjnego wszech czasów. Koenigsberg, 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) - superagent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 - wpada na trop zrabowanego skarbu III Rzeszy. Okazuje się, że w intrygę zaangażowany jest śmiertelny wróg Klossa - Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany rywala, stara się uratować z oblężonego miasta piękną kobietę (Marta Żmuda-Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej...

 • Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

  Oczekiwana od lat kinowa wersja serialu sensacyjnego wszech czasów. Koenigsberg, 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) - superagent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 - wpada na trop zrabowanego skarbu III Rzeszy. Okazuje się, że w intrygę zaangażowany jest śmiertelny wróg Klossa - Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany rywala, stara się uratować z oblężonego miasta piękną kobietę (Marta Żmuda-Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej...

 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.

Dyskusje na temat: kloss w kinach
 • Re: Kloss wraca na ekrany!

  Czekam na ten serial bo lubię tego aktora. na serial to sobie poczekasz, bo to będzie film pełnometrażowy...............".superprodukcja w kinach...."