• Informacje na temat:

  klub dla ciebie

Artykuły na temat: klub dla ciebie
 • Kammel w klubie dla gejów

  ...roli - donosi tygodnik "Na żywo". Z braku propozycji zawodowych prezenter postanowił bowiem zostać kabareciarzem. Artystyczny debiut Kammela odbędzie się w klubie o nazwie Usta Mariana, słynącym ze(...) w rozmowie z pismem. Ciekawe, jak Kammel zostanie przyjęty przez stałych bywalców klubu. Jeśli ktoś z Was wybiera się na jego występ, czekamy na Wasze wrażenia!

 • "Klub dla wybrańców": Bogaci, rozpuszczeni, zepsuci

  Bogaci, rozpuszczeni i zepsuci - oto członkowie elitarnego "The Riot Club" na Uniwersytecie Oksfordzkim i bohaterowie najnowszego dzieła Lone Scherfig, reżyserki wielokrotnie nagradzanych filmów "Włoski dla początkujących" i "Była sobie dziewczyna".

 • "M jak miłość": Wszystko dla syna!

  Wieczorek) nigdy nie wybaczy mu tego, co zrobił. - A dla ciebie przyznanie się oznacza... więzienie. Nigdy się na to nie zgodzę - powie. - Muszę się przyznać - westchnie chłopak. Marta nagle wstanie(...)W 1437. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 20:55) Marta odbierze telefon od Łukasza, który - jak się okaże - ostro zabalował w jednym z klubów i został...

 • Sam Claflin w thrillerze "Klub dla wybrańców"

  Czy przystojniak, który rolami w hitach "Igrzyska śmierci", "Piraci z Karaibów", "Królewna Śnieżka i łowca" podbił Hollywood i rozkochał w sobie pół globu, może pozostać skromnym człowiekiem i wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia? Sam Claflin przekonuje że "tak", a kolejną okazję do spotkania z jego osobą przynosi "Klub dla wybrańców".

 • Maja Ostaszewska angażuje się nie tylko dla siebie

  ...całkowicie produkty pochodzące z mleka krowiego - mówiła niedawno w jednym z wywiadów. Mocno sprzeciwia się też dewastowaniu drzewostanu polskiej części Karpat. Dlatego wspiera ekologiczny Klub Gaja(...)"Kochani mamy dwie Telekamery 2018! Dla najlepszego serialu "Diagnoza" TVN i dla mnie w kategorii "najlepsza aktorka". Wielka radość i wzruszenie! Dziękuję za wszystkie wasze głosy. Jesteście kochani...

 • "Klub Jimmy'ego" Kena Loacha w kinach od 31 października

  Najnowszy i zarazem ostatni film w karierze wielkiego brytyjskiego reżysera, Kena Loacha wejdzie do polskich kin 31 października. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie jego zwiastun.

 • "M jak miłość": Ultimatum Janka dla matki

  ...gotować, dlatego na co dzień unikam kuchni, jak ognia. No, ale jak już się wezmę, to jestem w tym naprawdę dobra. Zobaczysz - powie Jankowi, a ten zgodzi się, by przyjechała po niego do Lipnicy. Kilka minut później anonimowy informator doniesie policji, że Bartek Lisiecki rozprowadza w okolicznych klubach narkotyki. Okaże się jednak, że chłopak jest niewinny i ktoś po prostu go wrabia... Morawski...

 • Amy Adams zagra Janis Joplin

  Amy Adams wcieli się w postać Janis Joplin w biograficznym filmie w reżyserii Jean-Marka Vallee ("Witaj w klubie").

 • Najlepsze zwiastuny seriali z Comic Con 2019. Nie możecie ich przegapić

  Mamy dla was najlepsze zwiastuny i parę ciekawych informacji z tegorocznego San Diego Comic Con. Jak prezentują się "Mroczne materie"? Kto dołączy do kapitana Picarda w "Star Trek: Picard"? Plus: "Człowiek z Wysokiego Zamku", "The Expanse", "The Witcher", "Watchmen", "The Walking Dead", NOS4A2", "Westworld", "Fear the Walking Dead", "Terror", "Kaznodzieja".

 • Uwielbiamy bogatych, którzy zachowują się źle

  "Tajne bractwa i stowarzyszenia funkcjonujące na Oksfordzie wciąż budzą ogromną ciekawość. Kto nie chciałaby usłyszeć, co dzieje się za tymi wszystkimi iglicami i witrażowymi oknami?" - mówi Lone Scherfig i zaprasza do kin na swój "Klub dla wybrańców".

Zdjęcia na temat: klub dla ciebie
Wideo na temat: klub dla ciebie
 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.