• Informacje na temat:

  klub glam

Artykuły na temat: klub glam
 • Natalia Kukulska poszła w ślady Górniak! Też wystąpi w klubie gejowskim!

  Kukulska (39 l.). "Natalia wykona kilka piosenek z najnowszej płyty w warszawskim klubie Glam. Występ w nocy z soboty na niedzielę po godz. 1 w nocy" - czytamy na stronie artystki. Przypomnijmy, że(...)Kilka dni temu szerokim echem odbił się występ diwy na 5. urodzinach warszawskiego klubu dla gejów. Górniak nigdy zresztą nie kryła swojego wsparcia dla mniejszości seksualnych w ich walce o równe...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Gary Glitter: Zakazać muzyki pedofila!

  Fani koszykarskiej drużyny Los Angeles Lakers i baseballistów z Los Angeles Dodgers rozpoczęli starania, żeby zakazać puszczania muzyki Gary Glittera na zawodach sportowych. Brytyjski gwiazdor muzyki glam z lat 70. popadł w niełaskę, po tym jak został skazany na trzy lata wietnamskiego więzienia za lubieżne czyny wobec nieletnich.

 • Nowy album Tede będzie podwójny

  Fanów rapera Tede czeka podwójna atrakcja - 24 czerwca do sklepów trafi podwójny album złożony z dwóch niezależnych produkcji.

 • "Odchodzą w bieli?"

  "Go Away White" to tytuł wydanej w 2008 roku płyty formacji Bauhaus, pionierów rocka gotyckiego (choć - jak celnie zauważył magazyn "NME" - Bauhaus ma tyle z rocka gotyckiego, co Radiohead z rocka progresywnego) i jednej z najważniejszych grup post punkowych. Według zgodnej zapowiedzi muzyków to ostatni album kwartetu. Niestety, znów dały o sobie znać konflikty na linii Peter Murphy - reszta zespołu. Tym samym Bauhaus "odchodzą w bieli", choć to odejście bardzo przypominające pierwszy gorzki...

 • Slash: Każdy z nas dostał nauczkę

  Na polskim rynku ukazała się właśnie bestsellerowa i niezwykle szczera autobiografia Slasha, współzałożyciela Guns N' Roses i Velvet Revolver, jednego z największych gitarzystów rockowych naszych czasów. W naszym serwisie jako pierwsi możecie przeczytać obszerne fragmenty rozdziału 7. - "Apetyt na dysfunkcję".

 • Nowa płyta Tede już na początku grudnia!

  Ósmy solowy album Tede zatytułowany "Notes 3D" pojawi się w dobrych sklepach muzycznych już 9 grudnia!

 • "Człowiek, który nie chciał umrzeć"

  Blaze Bayley wydał właśnie nowy album, czwarte studyjne wydawnictwo w swojej solowej karierze. Tytuł "The Man Who Would Not Die" ma wiele do czynienia z sytuacją, w której wokalista się znalazł. Podjął duże ryzyko opuszczając wytwórnię płytową i postanawiając wydać album samodzielnie.

Wideo na temat: klub glam
 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...