• Informacje na temat:

  klub teatr

Artykuły na temat: klub teatr
 • "Barwy szczęścia": Anna Gornostaj założyła teatr ze strachu przed... bezrobociem

  Anna Gornostaj, czyli Róża Cieślak z "Barw szczęścia", w niemal każdym wywiadzie powtarza, że nie wyobraża sobie życia bez teatru. - Scena to mój świat, moja wielka miłość - mówi. Dziesięć lat temu aktorka postanowiła powołać do życia własny teatr. Żartuje, że założyła Capitol, bo miała dość... bezrobocia.

 • Festiwal Synestezje: Hey, Łąki Łan, Gooral, wystawy i spektakle

  6 grudnia w Klubie Studio rozpocznie się kolejna edycja dwudniowego Festiwalu Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo.

 • Grażyna Wolszczak otwiera teatr!

  Grażyna Wolszczak (56 l.) dołączy do grona gwiazd, które mają własne teatry!

 • Zmarła aktorka Danuta Michałowska

  W wieku 92 lat zmarła w Krakowie Danuta Michałowska - aktorka konspiracyjnego Teatru Rapsodycznego, pedagog krakowskiej PWST i wieloletnia przyjaciółka Karola Wojtyły - poinformowano w poniedziałek PAP w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej.

 • Tyniec wstąpił do klubu... mężusiów

  Krzysztof Tyniec, czyli Krzysztof Bąk z "Klanu", jest gwiazdą najnowszej farsy, jaka pojawi się na afiszu warszawskiego Teatru Capitol. Komedia "Klub mężusiów" zapowiadana jest jako męska jazda w szalonym tempie i w gwiazdorskiej obsadzie, którą trzeba obejrzeć!

 • Wkrótce w Częstochowie ławka Marka Perepeczki

  Mieszkańcy Częstochowy będą mogli pod koniec października przysiąść się na ławce z wizerunkiem Marka Perepeczki, która stanie przy III Alei Najświętszej Maryi Panny. To kolejna inicjatywa upamiętniająca popularnego aktora i dyrektora częstochowskiego teatru.

 • Gwiazda Klubu Szalonych Dziewic: Serial spłyca warsztat

  ..."Serial spłyca warsztat i granie przez dziesięć lat w jednym tasiemcu jest samobójstwem aktorskim" - mówi Monika Buchowiec , aktorka, która wciela się w rolę Joanny w serialu "Klub Szalonych Dziewic" .

 • Tomasz Karolak w bollywoodzkiej produkcji

  Tomasz Karolak nadchodzącej wiosny zaskoczy widzów - wystąpi w bollywoodzkim filmie. "To była niesamowita przygoda móc spotkać się z hinduskimi gwiazdami" - mówi aktor. Zapowiada też, że powstanie kolejna seria "rodzinki.pl"

 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zatrudni w swoim teatrze... Katarzynę Zielińską

  Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Brzozowska z „Na Wspólnej”, która od kilkunastu miesięcy kieruje fundacją Garnizon Sztuki i prowadzi własny teatr, zamierza zatrudnić... Katarzynę Zielińską, czyli Laurę Curyło z „O mnie się nie martw”.

 • Emilia Komarnicka: Co zwala ją z nóg?

  Gwiazda "Na dobre i na złe" oraz "Rancza" przyznaje, że sporo miejsca w jej życiu zajmuje... taniec. Emilia Komarnicka zdradza również, czym jest dla niej aktorstwo i jak odbiera popularność.

Wideo na temat: klub teatr
 • „M jak miłość”: Witaj, Ameryko!

  w Brazylii razem z Teatrem Pieśń Kozła. Spędziłem tydzień w São Paulo. Miasto mnie nie urzekło, ale miałem okazję zobaczyć, jak żyją tam ludzie. Kilka razy poszedłem do klubu na tradycyjną sambę, włóczyłem się po ulicach. To niesamowite, bo wybrałem się do klubu w środku tygodnia, a mimo to pękał w szwach! Wyszedłem o godzinie 3:00 nad ranem, bo czułem, że czas pójść spać, ale dla Brazylijczyków był to