• Informacje na temat:

  klub utopia

Artykuły na temat: klub utopia
 • Sara Faraj nie jest z Kubą

  Kiedy na imprezie z okazji reaktywacji klubu Utopia dostrzeżono u boku Kuby Wojewódzkiego (49 l.) atrakcyjną, śniadolicą brunetkę, od razu obwołano ją nową miłostką showmana. Okazuje się, że na wyrost.

 • Doda jest w niebezpieczeństwie?

  Wpis, zamieszczony przez Dorotę na jej stronie internetowej o przyjacielu pobitym przez ochroniarzy jednego z warszawskich klubów, został usunięty po kilku godzinach. Czyżby Rabczewskiej też groziło coś złego?

 • Szef kazał Tyszce zrobić loda!

  ...temu, w klubie gejowskim "Utopia" podeszła do niego dziewczyna, pokazała mu znanego fryzjera, i powiedziała: "Słuchaj, jeżeli chcesz zrobić karierę w tym kraju, musisz się z nim przespać".  ...

 • Zakościelny w depresji

  ...stołecznym klubem Utopia, znanym z występów drag queens. W czarnym płaszczu, nieogolony, z potarganymi włosami, trudno było rozpoznać w nim bożyszcze kobiet. I ponoć nie był to jedyny lokal, który...

 • Lipali na trasie

  Lipali, formacja dowodzona przez Tomka "Lipę" Lipnickiego, pojawi się na kilku koncertach promujących ostatnią płytę tria "Pi". Mini-trasa rozpocznie się w czwartek, 28 października w Łodzi.

 • "Hity" i rarytasy Napalm Death

  Muzycy brytyjskiej formacji Napalm Death, we współpracy z wytwórnią Earache, dokonali wyboru kompozycji na podwójną płytę kompilacyjną, która została nazwana "Noise For Music's Sake". Ma się ona ukazać już w czerwcu.

 • Armia znów atakuje

  Po koniec października ukaże się pierwsza od czterech lat studyjna płyta Armii, "Pocałunek Mongolskiego Księcia". Fanów zespołu Tomasza Budzyńskiego ucieszy zapewne fakt, że w limitowanej wersji będzie można dostać również zupełnie inaczej zmiksowaną wersję tego samego albumu.

 • Płoccy radni PiS przeciwko koncertowi R.U.T.A.

  Radni PiS wystąpili z apelem do prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego (PO) o natychmiastowe wycofanie się samorządu ze współpracy z grupą tworzącą projekt muzyczny R.U.T.A., której zarzucają m.in. wyśmiewanie wartości chrześcijańskich.

 • Within Temptation: Życie ludzi układa się różnie

  Holenderska grupa Within Temptation ujawniła szczegóły nowego albumu, "The Unforgiving". Płyta ukaże się 28 marca.

Wideo na temat: klub utopia
 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

Dyskusje na temat: klub utopia