• Informacje na temat:

  klub warszawa

Artykuły na temat: klub warszawa
 • Urszula Radwańska wynoszona z klubu. Zabalowała!

  Agnieszka Radwańska (26 l.) ze swoją siostrą Urszulą (25 l.) w jednym z warszawskich klubów świętowała 30. urodziny ukochanego, Dawida Celta. Impreza była przednia, na co wskazują zdjęcia opublikowane w tabloidzie.

 • Leszek Lichota zamyka swój klub

  Jak zapewnia Leszek Lichota, klub "Wkręt" przy ulicy Chełmskiej w Warszawie to już zamknięty rozdział w jego życiu. Aktor zrezygnował z prowadzenia lokalu położonego w kompleksie Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych. Powodem był zbyt wysoki czynsz, jakiego zażądał właściciel obiektu.

 • Olga Frycz kupiła kolejne mieszkanie w Warszawie

  Córka aktora Jana Frycza wychowała się na ulicy Królewskiej w Krakowie. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu - najpierw najmowała mieszkanie w centrum stolicy, potem przeprowadziła się do własnego gniazdka na Powiślu, a od niedawna z Grzesiem, właścicielem klubu i ojcem swojego dziecka, mieszka w pięknym apartamencie na Ursynowie. Pytana, czy nie obawiała się, że na obrzeżach miasta będzie...

 • Beatsteaks w maju w Warszawie

  Świętująca 20-lecie niemiecka grupa Beatsteaks 30 maja zagra w klubie Proxima w Warszawie.

 • Stan Borys (72 l.) wciąż nie może otrząsnąć się po tym, jak został wyrzucony z jednego z warszawskich klubów biznesowych, do którego przyszedł z psem, 11-letnią suczką shih tzu Julką.

 • Royal Blood dziś w Warszawie

  To może być pierwszy głośny koncert tego roku - brytyjski duet Royal Blood w środę (14 stycznia) wystąpi w klubie Palladium w Warszawie.

 • Majdan z powrotem przyjęty do klubu!

  Klub Polonia Warszawa przywrócił Radka Majdana, oskarżonego o czynną napaść na funkcjonariuszy policji, do kardy drużyny. Cóż, na boisku niekontrolowana agresja może być przydatna.

 • Electronic Beats znów w Warszawie

  27 lutego festiwal Electronic Beats po raz kolejny zagości w Warszawie. Impreza odbędzie się w klubach Palladium oraz Basen.

 • Rafał Rutkowski założył klub komediowy

  Rafał Rutkowski, czyli jogin Darek z "Ja to mam szczęście!", przez cztery ostatnie lata występował z własnym one-man show "To nie jest kraj dla wielkich ludzi" w domach kultury i klubokawiarniach na terenie całej Polski. Zainspirowało go to do założenia własnego... klubu. Za 2 tygodnie aktor zainauguruje działalność "Klubu Komediowego Chłodna"!

 • Tokio Hotel w Polsce: Co szykują fani w Warszawie?

  27 marca w Klubie Stodoła w Warszawie wystąpi grupa Tokio Hotel. Polscy fani szykują specjalne atrakcje na przyjazd Niemców.

Zdjęcia na temat: klub warszawa
Wideo na temat: klub warszawa
 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

Dyskusje na temat: klub warszawa
 • Re: "Teoria wielkiego podrywu": Klub milionerów

  Kaley Cuoco - cudowna osoba pomagajaca bezdomnym zwierzetom , nie mysli o promocji samej siebie , ale przede wszystkim o tych istotach , ktore nie maja co jesc . Dlaczego u nas jest tak malo takich aktorek ? Oprocz Olgi Boladz nie ma chyba ani jednej :(((( Cudowna OLGA !