• Informacje na temat:

  kluzik rostkowska

Artykuły na temat: kluzik rostkowska
 • To była wielka uroczystość na ponad 400 gości, którą uświetnili także strażacy i motocykliści (motory to ogromna pasja męża posłanki)! We wspaniałym Sanktuarium Prymasowskim w Rokitnie sakramentalne "tak" powiedziała posłanka Platformy Obywatelskiej, Kinga Gajewska. Wśród zaproszonych nie zabrakło oczywiście przyjaciół z klubu poselskiego. Pojawiła się m.in. Joanna Kluzik-Rostkowska, Rafał...

 • Kasia Cichopek miała na myśli ojca Rydzyka?

  ...chłopcu, Zbigniew Religa, już po raz drugi ksiądz Tadeusz Isakiewicz- Zaleski, Monika Gros, która pomagała poszkodowanym Polakom podczas katastrofy pod Grenoble, Wojciech Olejniczak, Joanna Kluzik- Rostkowska, Katarzyna Cichopek (za determinację i sukces), także po raz drugi trener Reprezentacji Polski Leo Benhaker, tenisistka Agnieszka Radwańska oraz - tu organizatorzy popisali się poczuciem humoru...

 • Te posłanki rozbudzają Polaków

  Polacy umówiliby się najchętniej także z Joanną Muchą (45,8 proc.), Agnieszką Pomaską (25 proc.), Joanną Kluzik-Rostkowską (20,8 proc.) i Beatą Kempą (8,3 proc).

 • Michał Piróg ambasadorem akcji "Żonkile"

  Michał Piróg po raz kolejny został ambasadorem akcji "Żonkile", mającej przypominać o powstaniu w getcie warszawskim. Jego zdaniem nie ma podziału na historię polskich żydów i historię chrześcijan - jest tylko wspólna historia państwa. 19 kwietnia ma przypominać o konieczności budowania wspólnej przyszłości, bez podziałów rasowych i religijnych.

 • Komorowski nie chce do TVP. Woli TVN!

  Przedostatni poniedziałek kampanii wyborczej zdominowała dyskusja o telewizyjnej debacie kandydatów na prezydenta. Sztab Bronisława Komorowskiego ogłosił, że "na dzisiaj" wyklucza jego udział w debacie 4 kandydatów w TVP; w zamian proponuje spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w TVN.

 • Kto zda maturę?

  Będą naukowe eksperymenty w wykonaniu Radka Brzózki, występy artystyczne, gwiazdy, wspomnienia i... maturalne pytania!

 • Cichopek zgarnie Wiktora?

  Ogłoszono już nominacje do Wiktorów. Wręczenie tej prestiżowej nagrody dla osobowości telewizyjnych, odbędzie się 31 maja w auli Politechniki Warszawskiej.

 • "Mam talent": Poziom szkolnej akademii

  Po sześciu odcinkach piątej edycji "Mam talent" nie ma już wątpliwości, że jest ona najsłabsza ze wszystkich dotychczasowych. Poziom prezentowanych występów usytuował się gdzieś na wysokości szkolnej akademii.

 • Kandydaci PO najczęściej w TVP

  W dziewięciu stacjach regionalnych TVP najczęściej prezentowano programy wyborcze kandydatów PO, w pięciu województwach - przeważały programy kandydatów PiS, a w jednym - SLD - wynika z opublikowanego w czwartek, 18 listopada, raportu Fundacji im. Stefana Batorego.

Dyskusje na temat: kluzik rostkowska
 • Re: Jedna na milion!

  Życzę, nie kochanej pani Danucie ale tym, którzy władają Rzeczpospolitą by czerpali z tak wspaniałych ludzi jak pani Danuta Szaflarska. Że wspierała PO ? Takie samo jej prawo jak moje wobec PiS ! Ale ciepło, serdeczność i szczerość nie ma barw partyjnych. Wiem, że Kluzik -Rostkowska ośmieszyła to hasło ale POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA>