• Informacje na temat:

  knappe

Artykuły na temat: knappe
 • Zdobądź strój Jerzego Knappe!

  Oprócz roweru Ojca Mateusza oraz futra Weroniki Rosati, na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przekazany kolejny gadżet związany z serialami. Tym razem do licytacji dołączyła ekipa "Przepisu na życie". Dzięki przekazanemu przez nią profesjonalnemu uniformowi kucharskiemu każdy z was może stać się kulinarnym guru niczym Jerzy Knappe! Serialowy strój Borysa Szyca jest...

 • "Komisarz Aleks": Zbrodnia z miłości

  W 10. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" w gościnnym epizodzie zobaczymy Magdalenę Popławską, znaną m.in. z roli Elżbiety Knappe z "Przepisu na życie". Uhonorowana w 2011 roku Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego aktorka wcieli się w "Zakazanym owocu" w nauczycielkę romansującą ze swoim... uczniem.

 • Przepis na życie

  Anka postanawia przeprowadzić się z Gniewkiem do Jerzego. Mania popiera decyzję matki i pomaga jej pakować rzeczy. Knappe jest zdezorientowany na widok...

 • Borys Szyc o... gotowaniu

  Kto nie chciałby gotować tak, jak główni bohaterowie serialu "Przepis na życie"? Teraz każdy, kto choć raz zamarzył o tym, by spróbować dań, którymi zajadają się Jerzy, Anka, Pola, Mania i pozostałe serialowe postaci, ma na to szansę.

 • "Przepis na życie": Borys Szyc nie potrafi żyć bez... kobiet!

  Borys Szyc, czyli Jerzy Knappe z "Przepisu na życie", nie wstydzi się nazywać siebie facetem zagubionym w świecie uczuć. Przyznaje jednak, że nie potrafiłby żyć bez... kobiet. - Potrzebuję kobiet jak powietrza - mówi.

 • W tej kuchni rządzi Szyc!

  Już od najbliższego odcinka "Przepisu na życie" rozpocznie się prawdziwe gotowanie! Widzowie będą mogli podglądać, jak Jerzy Knapie (Borys Szyc) panuje nad wyrafinowanymi potrawami, swoją kuchenną drużyną i zbuntowaną Anną (Magda Kumorek), która właśnie dołączyła do zespołu.

 • Kto zdobędzie serce Jerzego?

  Po pierwszych odcinkach "Przepisu na życie" nadal nie wiemy, czy Anka (Magdalena Kumorek) i Knappe wrócą do siebie. O ich miłosnych perypetiach, swoich pasjach i planach opowiada Borys Szyc.

 • "Przepis na życie": Będzie 4. seria?

  W nowym, trzecim już, sezonie serialu "Przepis na życie", jak sam tytuł wskazuje, nie mogło zabraknąć nowych bohaterów poszukujących recepty na szczęście, nie tylko od kuchni.

 • Anka? Nie znam tej pani!

  Jerzy (Borys Szyc) nadal przebywa w szpitalu. Poważny uraz głowy spowodował utratę pamięci krótkotrwałej. Knappe nie pamięta niczego sprzed wypadku. Czy Ance (Magda Kumorek) uda się odzyskać ukochanego?

 • Urszula Grabowska: Miłość nie wybiera

  W "Przepisie na życie" gra piękną terapeutkę Dorotę Kasini, która postępuje nieprofesjonalnie i ucina sobie romans ze swoim podopiecznym. Ale życie ją boleśnie zaskakuje...

Zdjęcia na temat: knappe
 • Jerzy Knappe z „Przepisu na życie”
Wideo na temat: knappe
 • Kampania "Jeszcze żywy karp"

  Karpie w Polsce są wciąż traktowane niehumanitarnie. Takiej sytuacji stanowcze „nie” mówi Klub Gaja, który prowadzi kampanię „Jeszcze żywy karp”. Ambasadorami tej akcji są m.in. Magdalena Popławska, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, czyli Elżbieta Knappe, Anka Adamowicz i Beata Darmięta z „Przepisu na życie”, Magdalena Różczka, czyli Alicja Keller z „Lekarzy”, Olga Frycz, czyli Ala z „M jak

Dyskusje na temat: knappe