• Informacje na temat:

  knezevic

Artykuły na temat: knezevic
 • Sasha Knezevic wziął ślub?! Pokazał zdjęcia!

  Anja Rubik i Sasha Knezevic (37 l.) byli małżeństwem 5 lat, ale ich uczucie niestety z biegiem czasu wypaliło się. Rozstali się w 2016 roku i starali się pozostać w przyjaznych kontaktach.  Jakiś(...) wyjaśnił nieco sytuację:  "Zdjęcia z wesela moich przyjaciół, na którym byłem w Szwajcarii".  Wygląda na to, że na ślub Knezevic'a trzeba będzie jednak nieco poczekać. Ciekawe, czy wówczas zaprosi na to...

 • Bregović plagiatorem?

  W środę odbędzie się uroczyste wręczenie tegorocznych Fryderyków. Wśród nominowanych do tej nagrody jest m.in. utwór "Prawy do lewego", w wykonaniu duetu Kayah i Bregović. Wokół piosenki narodziły się jednak kontrowersje. Dragan Kneżević, znany jugosłowiański kompozytor, uważa bowiem, że to on jest autorem utworu.

 • Sasha Knezevic pokazał synka! Podobny do taty?!

  Sasha Knezevic (37 l.) jakiś czas temu został tatą i widać, że ta nowa rola bardzo mu się podoba. Były mąż Anji Rubik (35 l.) właśnie pokazał urocze zdjęcie ze swoją pociechą.

 • Sasha Knezevic (34 l.), mąż Anji Rubik (33 l.), opłakuje ofiary zamachu w Nicei. Poruszające!

 • Sasha Knezevic potwierdza plotki! Anja Rubik się rozwodzi?!

  Choć Anja Rubik (33 l.) twierdziła, że kryzys w jej małżeństwie z Sashą Knezevicem (34 l.) to przejściowa sytuacja, prawda wydaje się być całkiem inna...

 • Sasha Knezevic pokazał syna i ukochaną! Tak ułożył sobie życie po rozwodzie z Anją Rubik!

  Anja Rubik (35 l.) i Sasha Knezevic (36 l.) byli jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Nikt nie mógł uwierzyć w to, gdy w 2016 roku para rozstała się. Od tego czasu oboje starają się ułożyć sobie życie na nowo. Sasha najwidoczniej szybciej się o to postarał i niedawno został tatą.

 • Sasha Knezevic parodiuje Caitlyn Jenner! Humor mu dopisuje?

  Podobno małżeństwo Anji Rubik (32 l.) i Sashy Knezevica (34 l.) przechodzi poważny kryzys. Jednak wygląda na to, że przystojny model nadal jest w świetnym humorze. Dowodem na to jest zdjęcie, które opublikował na swoim Instagramie!

 • Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się już na dobre? "Szuka teraz kobiety spoza branży"

  Wiele wskazuje na to, że potwierdza się najgorsze. Podobno nie ma szans na to, aby Anja Rubik (33 l.) i Sasha Knezevic (31 l.) odbudowali swoje małżeństwo. Mówi się, że mężczyzna już szuka następczyni modelki.

 • Anja Rubik rozpoczyna nowy etap w swoim życiu! Co na to Sasha Knezevic?

  Jeszcze niedawno zapewniała w wywiadzie, że to tylko chwilowa separacja. Jednak dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej. Magazyn "Party" sugeruje, że Anja Rubik na dobre pogodziła się z faktem, iż ona i Sasha Knezevic (34 l.) nie potrafią być ze sobą. Przypomnijmy, że czołowa top modelka rozstała się z mężem, ponieważ, jak głoszą plotki, oboje chcieli czegoś innego od życia. On marzył już o dzieciach...

 • Anja Rubik i Sasha Knezevic się rozwodzą? Ojciec modelki odsłania kulisy kryzysu w ich związku!

  Anja Rubik (32 l.) i Sasha Knezevic (34 l.) już nie ukrywają, że ich związek nie należy do idealnych. Para zrobiła sobie „tymczasową przerwę” od małżeństwa. Ojciec Rubik wierzy, że to tylko przejściowe problemy, które małżonkowie szybko pokonają.

Zdjęcia na temat: knezevic
Wideo na temat: knezevic
 • Rubik i Knezevic starają się o dziecko?

  Anja Rubik z mężem Sashą Knezevicem pokazali miejsca, w których wspólnie spędzają czas. Para zdradziła m.in. które z nich zajmuje się domowymi obowiązkami, takimi jak sprzątanie czy gotowanie. Knezevic wyznał też, czy planują mieć potomstwo. "Oczywiście, że chcielibyśmy mieć dzieci. Kochamy dzieci, ale nie odczuwamy presji. Teraz jesteśmy na etapie treningu" - powiedział model. (Źródło: Dzień