• Informacje na temat:

  knowles kelly

Artykuły na temat: knowles kelly
 • "Nie mogłabym żyć bez religii"

  Była gwiazda zespołu Destiny's Child, Kelly Rowland , przyznała, że nie potrafiłaby żyć bez religii. Twierdzi, że wiara w Boga odgrywa w jej życiu bardzo ważną rolę, ponieważ wie, że on będzie ją wspierał, niezależnie od jej sukcesów czy porażek.

 • Beyonce Knowles: Nie będzie drugiej płyty

  Beyonce Knowles zrezygnowała z wydania drugiej solowej płyty z utworami, które nie zmieściły się na albumie "Dangerously In Love". Zamiast tego wokalistka skoncentruje się na pracy nad kolejnym krążkiem formacji Destiny's Child, którą tworzy wraz z Kelly Rowland i Michelle Williams.

 • LaTavia Roberson, była członkini Destiny’s Child, walczy o życie!

  Zespół Destiny’s Child powstał w latach 90. i odniósł światowy sukces. Jego skład na początku tworzyły Beyonce Knowles, Kelly Rowland, LaTavia Roberson oraz Le Toya Lucket. Dwie ostatnie opuściły grupę w 2000 roku, tuż przed premierą singla "Say My Name". W zagranicznych mediach pojawiły się właśnie niepokojące doniesienia na temat jednej z byłych wokalistek zespołu. Chodzi o Latavię Roberson...

 • Beyonce Knowles: Płyta wcześniej

  Nowa płyta Beyonce Knowles, wokalistki zespołu Destiny's Child, ukaże się dwa tygodnie wcześniej, niż planowano. Wytwórnia płytowa Columbia zdecydowała się przesunąć datę wydania albumu, aby skorzystać z popularności promującego go singla i ograniczyć internetowe piractwo.

 • Jej ciała pożądają kobiety

  ...23-letnia piękność pokonała w rankingu wokalistkę Girls Aloud, Cheryl Cole; posiadaczką trzeciego najbardziej pożądanego ciała jest Kelly Brook. "Od zawsze wiedzieliśmy, że Megan Fox cieszy się(...) znalazły się piosenkarka Beyonce Knowles, aktorka Angelina Jolie. Nie mogło zabraknąć Jennifer Aniston. Na siódmej pozycji uplasowała się Jessica Alba, dalej są Jennifer Lopez, Katie Price i Rihanna...

 • Kelly Rowland: Solowy album w październiku

  Beyonce Knowles, z amerykańskiej grupy Destiny's Child, zaprezentowała się niedawno swoim fanom jako solistka. Teraz na podobny krok zdecydowała się Kelly Rowland, jej koleżanka z zespołu. Jej debiutancki solowy album został zatytułowany "Simply Deep", a jego premiera zapowiedziana jest na 21 października.

 • Najbardziej fotogeniczna gwiazda

  ...fotogenicznych kobiet: 1. Cheryl Cole 2. Audrey Hepburn 3. Angelina Jolie 4. Beyonce Knowles 5. Księżna Diana 6. Marilyn Monroe 7. Catherine Zeta Jones 8. Megan Fox 9. Brigitte Bardot 10. Grace Kelly.(...)Cole, znana z piosenki "Fight For This Love", która jest ambasadorką produktów do włosów firmy L'Oreal, pokonała w ostatnim plebiscycie m.in. takie gwiazdy, jak Audrey Hepburn, Beyonce Knowles...

 • Kelly Rowland brakuje Destiny's Child

  Kelly Rowland tęskni za zespołem Destiny's Child. Podobnie jak jej koleżanki, Beyonce Knowles i Michelle Williams, zajęta jest obecnie promowaniem solowej płyty. Czasem jednak brakuje jej towarzystwa dziewczyn, u boku których zyskała światową sławę.

 • Destiny's Child: Problemy Kelly Rowland

  Kelly Rowland, członkini popularnej amerykańskiej grupy Destiny's Child, zwątpiła w swój talent. Jej przyjaciółka z zespołu, Beyonce Knowles, musiała ją prosić, by kontynuowała pracę nad swoim solowym albumem. Pewnego dnia wokalistka niespodziewanie wybiegła bowiem z płaczem ze studia nagraniowego.

 • Wielbiciele amerykańskiej grupy Destiny's Child już za kilka dni będą mogli cieszyć się pierwszym solowym utworem nagranym przez Beyonce Knowles, jedną z członkiń tego popularnego tria. Utwór "Work It Out" pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu "Austin Powers In Goldmember".