• Informacje na temat:

  knowles show

Artykuły na temat: knowles show
 • Oto najbogatsza para show-biznesu

  Modelka Gisele Bundchen i futbolista Tom Brady okrzyknięci zostali najlepiej zarabiającą parą show-biznesu. Ranking, jak co roku, sporządził prestiżowy magazyn finansowy "Forbes".

 • USA: Polityczny spór o... Beyonce

  Wokalistka Beyonce może stać się jednym z tematów kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych.

 • Oprah Winfrey najbardziej wpływowa w show-biznesie

  Królowa amerykańskich talk-show, Oprah Winfrey , znalazła się na czele listy 100 Najbardziej wpływowych postaci show-biznesu opublikowanej przez magazyn "Forbes".

 • Beyonce najlepiej zarabiającą kobietą w muzyce

  Magazyn "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających kobiet w muzycznym show-biznesie w 2014 roku. Na czele znalazła się Beyonce.

 • Beyonce z siostrą nie przyszły na ślub ojca!

  Matthew Knowles nie kryje swojego rozczarowania zachowaniem swoich córek...

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Tajemnica udanego związku Beyonce

  Piosenkarka Beyonce Knowles twierdzi, że jej małżeństwo z raperem Jayem-Z jest udane dlatego, że para skrzętnie ukrywa przed prasą szczegóły ze swojego życia prywatnego.

 • Beyonce i Jay Z: Zamiast rozwodu wspólny album

  Po zakończeniu trasy koncertowej "On The Run" piosenkarka Beyonce i raper Jay Z zamierzają wejść do studia nagraniowego.

 • Gwiazda i jej mąż Jay Z (47 l.) nie mogą się doczekać narodzin bliźniąt. Swoją radość okazują w różny sposób. Na swoim Instagramie Knowles często dodaje fotki w różnych stylizacjach, które(...) domyślać, że już niedługo bliźniaki pojawią się na świecie. W show-biznesie krążyło wiele plotek na temat pierwszej ciąży Beyonce. Powątpiewano w jej prawdziwość i zarzucono gwieździe, że Blue Ivy Carter...

 • Beyonce Knowles ostrzega przez złudną sławą

  Beyonce Knowles, amerykańska wokalistka i członkini grupy Destiny's Child, postanowiła ostrzec wszystkich, którzy marzą o karierze muzycznej, przed pułapkami, jakie niesie ze sobą show-biznes. Według niej, najgorszą plagą są fałszywi pochlebcy i nieuczciwi doradcy. Według Beyonce, w show-biznesie roi się od "pasożytów, które będą mieszać wam w głowie i doprowadzą was do szaleństwa".

Wideo na temat: knowles show
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Obsesja

  Masz idealnego męża. Idealne dziecko. Idealny dom. A dzisiaj inna kobieta pragnie tego, co twoje... i ma na tym punkcie obsesję. W thrillerze psychologicznym "Obsesja", Beyoncé Knowles wciela się w rolę Sharon Charles. Sharon ma przystojnego męża Dereka (Idris Elba), słodkiego synka i właśnie wraz z rodziną, dzięki awansowi męża, wprowadziła się do wymarzonego domu. Pewnego dnia, Derek poznaje pracującą w jego biurze na zastępstwie, Lisę (Ali Larter). Piękna, dobrze przygotowana i zawsze...

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.