• Informacje na temat:

  kobiece piersi

Artykuły na temat: kobiece piersi
 • Fundacje kobiece złożyły zawiadomienie w sprawie Chajzera, Karolaka i Urbańskiego

  ...w nim wymienieni wyżej mężczyźni, zmuszali przypadkowo napotkane kobiety do pocałunków, zaś p. Filip Chajzer złapał jedną z kobiet za piersi. Uważamy, że mężczyźni występujący w programie działając...

 • Halle Berry projektuje bieliznę

  Halle Berry, dziewczyna Bonda w "Śmierć nadejdzie jutro" i zdobywczyni Oskara za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Czekając na wyrok", zapragnęła sprawdzić się w roli... projektantki seksownej bielizny. Najważniejszą częścią jej kolekcji są staniki i pończochy.

 • Ewa Farna odsłoniła piersi na ramówce Polsatu

  Na to, jak Ewa Farna (25 l.) zaprezentowała się na ramówce Polsatu, pracowała cała ekipa!

 • "Jestem Femen": Taktyka i strategia "sekstremizmu"

  19 czerwca na ekrany polskich kin trafi szwajcarski dokument "Jestem Femen", portretujący współzałożycielkę tytułowego ruchu ukraińskich aktywistek.

 • Magdalena Boczarska mimo zmęczenia czuje się kobieco. Jest spełnioną mamą i partnerką

  ..., gdy się zakochałam - przyznaje. A teraz? - Uwielbiam swoje plecy, pośladki, stopy, piersi i - pomimo wielu kompleksów, które mam - naprawdę lubię siebie taką, jaka jestem. Wiem, że nie jestem(...) planie filmowym. A na ulicy czy w restauracji często widywano ją zupełnie bez makijażu, karmiącą maluszka piersią.  - Jak to wszystko łączę? Jakoś się staram, mam wsparcie w Mateuszu. Bardzo pomaga mi...

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • ...kobiece kształty oraz duży biust. To bardzo miły akcent, niestety jedyny. Całość prezentuje się nieciekawie. Karierowiczka nadal przypomina starszą panią, ciotkę, seniorkę. To prawdopodobnie wina zbyt(...) jej walorem są duże piersi, dlatego stara się nigdy ich w całości nie zakrywać... Czy jednak ma jakieś szanse z Katarzyną Cichopek?

 • Gdynia 2014: Bóg, honor, ojczyzna?

  Dosyć niespodziewanie to "Bogowie" Łukasza Palkowskiego urośli do rangi faworyta do zdobycia tegorocznych Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni, usuwając w cień "Miasto 44" Jana Komasy, "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego i "Obywatela" Jerzego Stuhra.

 • Joanna Przetakiewicz nakłania 62-letnią Gessler, aby pokazała piersi!

  Była partnerka Jana Kulczyka na łamach jednego z tabloidów udziela porad słynnej restauratorce!

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

Wideo na temat: kobiece piersi
 • Dawid Podsiadło: Jestem raczej mało atrakcyjny

  "Nie czuję, żebym był jakoś bardzo rozpoznawalną postacią. Dwa razy podpisywałem się na kobiecej piersi. Niestety zakrytej" - wyznaje Dawid Podsiadło, po czym dodaje, że nie narzeka na zbytnie zainteresowanie płci przeciwnej: "Jestem raczej mało atrakcyjny, żeby ktoś się na mnie rzucał". Podzielacie jego zdanie? (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kobiece piersi