• Informacje na temat:

  kobiece plecy

Artykuły na temat: kobiece plecy
 • Magdalena Boczarska mimo zmęczenia czuje się kobieco. Jest spełnioną mamą i partnerką

  ..., gdy się zakochałam - przyznaje. A teraz? - Uwielbiam swoje plecy, pośladki, stopy, piersi i - pomimo wielu kompleksów, które mam - naprawdę lubię siebie taką, jaka jestem. Wiem, że nie jestem...

 • "Chłopak z sąsiedztwa" : Pani Robinson z tasakiem

  W "Chłopaku z sąsiedztwa" widać kobiecy sznyt, należący zapewne do scenarzystki Barbary Curry. Niestety, jej wpływ odczuwalny jest jedynie w pierwszej części filmu. Druga połowa to już popis gatunkowej dezynwoltury (jeśli nie głupoty) reżysera.

 • Kłamczuch z "M jak miłość"

  Jest zdolny i właśnie postawił kolejny krok w drodze do popularności. Mikołaj Roznerski gra jedną z barwniejszych postaci w długiej historii serialu "M jak miłość". Jego bohater łamie kobiece serca, trenuje boks i kłamie jak najęty.

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • "Barwy szczęścia": Podryw na... masaż

  ...idealny wręcz porządek. - Brakowało tu kobiecej ręki - zażartuje i zaproponuje nowemu pracodawcy... prywatny masaż relaksacyjny. - Mam ze sobą duży ręcznik i oliwkę, potrzebujemy tylko wygodnego łóżka - stwierdzi. Darek, choć niechętnie, zgodzi się, by Julita wymasowała mu plecy. Podczas masażu Karasiowa zaproponuje sportowcowi przejście na ty i zwierzy mu się, że chciałaby w końcu znaleźć...

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • Anka Mucha, ukochany i jej stanik zaszaleli na komunii! "Skradła dziecku show"

  ...odsłaniała bowiem niemal całe plecy i przy okazji stanik. Do tego wszystkie w trakcie przyjęcia wzięło ją na amory z ukochanym Marcelem Sorą!  "Po opuszczeniu kościoła, kiedy wszyscy udali się na...

 • Ma mętlik w głowie

  Kobiece ciepło, odrobina intymności, ale także industrialny plener - to wszystko będzie można zobaczyć w teledysku do piosenki "Mentliq" debiutującej wokalistki Dori.Fi.

 • "Blindspot: Mapa zbrodni": Jamie Alexander - dziewczyna z tatuażami

  12 listopada na antenie Canal+ zadebiutował nowy serial kryminalny "Blindspot: Mapa zbrodni". Znaleziona w centrum Nowego Jorku wytatuowana kobieta staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. W głównej roli występuje znana z ekranizacji komiksów Marvela "Thor" Jaimie Alexander. Kolejne odcinki serialu można oglądać w czwartki o godz. 21 w Canal+.

 • Piękna aktorka ogoliła głowę

  Kobiece role wymagają nieprzeciętnej odwagi. Trzeba się rozebrać, schudnąć, przytyć, wytatuować, a nawet ogolić głowę - o tym ostatnim przekonała się Urszula Grabowska, główna bohaterka filmu "Joanna" .

Wideo na temat: kobiece plecy
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Szybki cash

  Johan JW Westlund wiedzie podwójne życie: raz jest zwykłym studentem, raz podejmującym najważniejsze decyzje przestępcą. Jorge czuje na plecach oddech zarówno policji, jak i mafii. Układa plan, jak wydobyć się z tarapatów: wykradnie duży ładunek narkotyków i dzięki temu będzie mógł zniknąć. Mardo jest o krok od wykonania wyroku na Jorge ale los krzyżuje jego plany. W ostatecznym rozrachunku okazuje się, że to niedoświadczony i młody student będzie trzymał w garści ich życie.

 • Dokąd teraz?

  Najnowszy obraz Nadine Labaki, libańskiej reżyserki przeboju "Karmel". Ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja...

Dyskusje na temat: kobiece plecy