• Informacje na temat:

  kobiecy element

Artykuły na temat: kobiecy element
 • "Mad Men": Kobiecy wzór do naśladowania

  ...takie uwagi to element dyskryminacji kobiet w Hollywood. W Wielkiej Brytanii wsparła ją minister do spraw równości, Lynne Featherstone, która w lipcu 2010 roku uznała Hendricks za wzór do naśladowania...

 • Recenzja Ad.M.a "A. wraca późno": Kobiecy rap najlepszej marki

  Damski głos w polskim rapie dawno nie brzmiał tak donośnie i wyraźnie, jak przy okazji premiery płyty "A. Wraca Późno" Ad.M.y.

 • Project Runway: Był Madox, Szpak. Teraz jest Piotr Czajczyński!

  ...nietuzinkową" - mówi o sobie. "Projektowanie to dla mnie codzienność. Nieodłączny element każdego z moich dni. Inspiruje mnie natura. Uważam, że człowiek jest jej częścią" - opowiada. W programie nie...

 • Penelope Cruz zagra w "Zoolander 2"

  Ben Stiller poinformował, że Penelope Cruz zagra główną kobiecą rolę w sequelu filmu "Zoolander". Aktor zamieścił na Instagramie zdjęcie hiszpańskiej aktorki, gdy była kilkuletnia dziewczynką, opatrując fotografię komentarzem: "Penelope 'Litle Penny' Cruz dołączyła do obsady 'Zoolander 2'".

 • "Orange is the New Black": Witamy w Litchfield - recenzja 4. sezonu

  Czwarty sezon „Orange is the New Black” nie powinien nikogo pozostawić obojętnym. Po słabszej oraz niespójnej trzeciej serii serial Jenji Kohan („Trawka”) wraca w bardzo dobrej, mroczniejszej i wywołującej niepokój odsłonie. Produkcja Netflixa, która zawsze łączyła w mniej lub większych proporcjach elementy komediowe z elementami tragedii, tym razem bierze ostry zakręt w kierunku poruszającego...

 • Agata Nizińska: Nowy film i płyta

  Agata Nizińska, wnuczka znanego aktora Wojciecha Pokory, pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę, na którą napisze część tekstów. Wokalistka nie zapomina też o aktorstwie, w grudniu rozpoczęła pracę na planie filmu "Job 2", w którym zagra główną postać kobiecą.

 • ​Za gruba dla Hollywood?

  Zanim Christina Hendricks zagrała w "Mad Men", miała kłopot z dostaniem roli. Producenci twierdzili, że... ma zbyt krągłą sylwetkę, zbyt duży biust i zbyt intensywny kolor włosów! - Lubię swoje ciało - twierdziła zawsze aktorka, którą wiele razy krytykowano za zbyt obfite kształty. Dziś Hendricks mówi o problemie otwarcie, podkreślając, że takie uwagi to element dyskryminacji kobiet...

 • Benoit Jacquot: Kobiety zawsze tak się zachowują

  "Lubię romantyczne spotkania, które zaczynają się właśnie tak, od spojrzenia, które wyzwala iskrę między bohaterami" - mówi Benoit Jacquot, reżyser "3 serc". W filmie, który miał premierę na tegorocznym festiwalu w Wenecji, występują Charlotte Gainsbourg, Chiara Mastroianni i Catherine Denevue. "To kobieca królewska obsada" - napisał dziennikarz magazynu "Variety".

 • Eva Mendes nago

  Dobra wiadomość dla wszystkich facetów śliniących się na widok pięknych kobiecych ciał - PETA (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) ruszyła właśnie z nową kampanią, której głównym elementem jest naga Eva Mendes (32 l.).

 • Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

  Aktorka, którą pamiętamy jako Monikę Zybert z "Na dobre i na złe", zagości w stałej obsadzie innego popularnego serialu. Jolanta Fraszyńska zagra w "M jak Miłość"! Jeszcze nie wiemy kim będzie, ale Zuza Marszałek pojawi się na Deszczowej za kilka miesięcy.

Dyskusje na temat: kobiecy element